niedoczynnosc tarczycy

napisał/a: ~Anonymous 2009-01-28 21:17
witam, mam krotkie pytanie, czy TSH powyzej 2.1 kwalifikuje sie do leczenia ? niby w USA od 2 juz lecza. a ja sie czuje strasznie zle, na oczy nie widze, jakas tepota umyslowa, bardzo ciezko sie mysli, koncentracji czy pamieci brak albo bardzo slabo, ciagle jakbym pijany był
napisał/a: KATERINA 2009-01-28 22:20
chudy2001 napisal(a):witam, mam krotkie pytanie, czy TSH powyzej 2.1 kwalifikuje sie do leczenia ? niby w USA od 2 juz lecza. a ja sie czuje strasznie zle, na oczy nie widze, jakas tepota umyslowa, bardzo ciezko sie mysli, koncentracji czy pamieci brak albo bardzo slabo, ciagle jakbym pijany był



Radzę dokładna lekturę forum wtedy np będzie pan wiedział że samo TSH to stanowczo za mało aby stwierdzić chorobę tarczycy?!A zaburzenia koncentracji wcale nie świadczą o chorobie akurat tego narządu.Zależy jak wygląda morfologia ogólna,
OB
czy cierpi pan na inne choroby
jak się pan odżywia etc
napisał/a: ~Anonymous 2009-01-28 22:32
lekarze cos nie umieja stwierdzic co mi jest a probuje sie leczyc od pol roku, najgorszy jest bol krtani / prawej czesci gardla oddzialywujacy na prawe oko czy prawa czesc glowy i chyba przez to tez wzrok (chociaz moze akurat to jest zwiazane z bezsennoscia lub snem nie dajacym odpoczynku)

odzywiam sie jak inni domownicy, nie wiem jak opisac ale bardzo zroznicowanie
napisał/a: KATERINA 2009-01-28 23:01
chudy2001 napisal(a):lekarze cos nie umieja stwierdzic co mi jest a probuje sie leczyc od pol roku, najgorszy jest bol krtani / prawej czesci gardla oddzialywujacy na prawe oko czy prawa czesc glowy i chyba przez to tez wzrok (chociaz moze akurat to jest zwiazane z bezsennoscia lub snem nie dajacym odpoczynku)

odzywiam sie jak inni domownicy, nie wiem jak opisac ale bardzo zroznicowanie

OK a jak wygląda usg tarczycy u pana?Czy ktoś w rodzinie ma niedoczynność -generalnie cierpi na jakąś chorobę tarczycy?
Trzeba zrobić ft 4
przeciwciała{TG i TPO},podciągnęłam panu post z podstawowymi badaniami!
Co mówią lekarze?Czy ma pan te badania co podałam robione?{zrobione}
napisał/a: KATERINA 2009-01-28 23:02
Był pan u endokrynologa,laryngologa?
napisał/a: ~Anonymous 2009-01-28 23:25
dzis nie moge juz zbytnio sie rozpisywac, jutro wybieram sie do laryngologa