niedobory witaminy b

napisał/a: wieskie1982 2015-11-25 17:22
Witam serdecznie.

Przez ostatnie dwa lata miałem problemy z jelitami , bóle, wodniste stolce , wzdęcia. Myślałem , że to przerost flory bakteryjnej, aż w końcu jeden z lekarzy stwierdził aby zrobić badania na glistę ludzką. Okazało się , byłem w jej posiadaniu. Dostałem leki i po jakimś czasie stolec uległ zmianie. Nawet stwardniał . Teraz gdy prowadzę dietę mam normalny stolec. Gdy sobie poluzuje nadal robi się rzadki ale nie jest już taki jak wcześniej. Prawdopodobnie przez glistę ludzką i uszkodzenia jakie zrobiła w jelitach uczuliłem się na coś . Lecz nie to mnie najbardziej dręczy . Mam straszne niedobory witaminy b. Tabletki zbytnio nie pomagają . Dopiero gdy wypije napój oshee - napój z witaminami b, to polepsza się. Mięśnie przestają drżeć , ustępuje rozdrażnienie. Czy ktoś wie jak sobie z tym poradzić ? P

Z góry dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam
djfafa
napisał/a: djfafa 2015-11-25 18:46
Nie bardzo rozumiem. Jeżeli wiesz że to niedobory witamin z gr B, to kup porządny preparat z porządnymi dawkami wit. z gr B i po kłopocie.

Na allegro masz całą masę produktów z dawkami rzędu 50 czy nawet 100 mg wit. B1, B2, B3, B5, B6 i w jednej takiej porcji masz witamin tyle co w 50 czy 100 puszkach takich napojów.
napisał/a: wieskie1982 2015-11-25 21:10
Dzięki za odpowiedź.
Chyba źle przedstawiłem temat.
Mam coś takiego :
problem polega na tym , że mimo takich dawek, lepiej wchłania się oshee.
Być może to przez te stany zapalne jelita od podrażnienia.
djfafa
napisał/a: djfafa 2015-11-26 06:13
Masz bardzo dobry produkt i w życiu nie uwierzę, że jakiś tani i słaby napój z supermarketu z kosmetycznymi dawkami witamin uzupełnia je bardziej niż drogi i bogaty w skład produkt.
napisał/a: wieskie1982 2015-11-26 11:26
Ja rozumiem, że jest znacząca różnica po między oshee, a pokazanym kompleksem witamin b ale po wypiciu oshee prawie natychmiast przestają mi drżeć mięsnie i mija rozdrażnienie. Więc dochodzę do wniosku, że albo kupiłem jakąs lipe albo stan zapalny jelit uniemożliwia wchłanianie się witaminy b w postaci kapsułek. Zastanawiam się nad rozpuszczeniem tej kapsułki w wodzie i wypiciem tego.
napisał/a: klinacz 2015-11-26 20:50
Możesz spróbować z multiwitaminą z tej samej firmy, Life Extension - Two Per Day.
Co do drżenia mięśni, może magnez? Bo są różne napoje Oshee.
djfafa
napisał/a: djfafa 2015-11-27 06:29
Mało prawdopodobne żeby kapsułka się nie rozpuszczała. Może być tak jak kolega wyżej piszę, może to niedobory minerałów takich jak magnez i potas dają takie objawy.

Moja propozycja jest taka. Kup sobie ten preparat:

http://www.olimp-labs.com/11,13,472/Produkty/Gold-Vit-complex--magnez.html

i pij z 3 szklanki dziennie i zobaczysz czy objawy nie ustąpią.