Niebezpieczne kosmetyki.

napisał/a: Wiola28 2010-01-14 14:00
Witam wszystkie kobietki. Ostatnio oglądałam w "Dzień dobry TVN" wypowiedź o kosmetykach różnego rodzaju, które podobno są strasznie niebezpieczne dla zdrowia poprzez chemię i składniki jakie się w nich znajdują na. rak skóry, łysienie, wysuszanie skóry, zaburzenia hormonalne, grzybicę i wiele wiele innych. Niestety zbyt późno włączyłam tel. i nie wiem jakich składników unikać w danych kosmetykach i w jakich się znajdują. Może wy coś wiecie na ten temat, jaka firma jest godna polecenia a jaka nie do tej pory używałam kosm. firmy Garnier ale nie wiem o nich zbyt wiele. Na odwrocie po Polsku za dużo nie pisze. Akurat jestem w 6 m-cu ciąży i smaruję się kremem nawilżającym garniera podobno dobry na rozstępy, jednak nie chciałabym żeby zaszkodził dzidziusiowi.Jeśli wiecie coś to piszcie.Czekam i pozdrawiam.
napisał/a: ane7 2010-01-14 16:21
Dla mnie najlepsze są kosmetyki Nivea Visage,bądź kosmetyki serii AA
napisał/a: jolusia13 2010-01-14 17:48
Na rozstępy dobra jest ziajka krem z Ziaji.
napisał/a: beta32 2010-01-14 19:36
Ja natomiast mogę polecić na rozstępy dermokosmetyk Pharmaceris........dla kobiet w ciazy , świetny na rozstepy;) sama kiedyś stosowałam........
napisał/a: kuleczka2610 2010-03-01 08:43
hey,balsamy garniera sa ok,gdyz zawieraja na pierwszym miejscu naturalne skladniki,dobre sa kremy z ziaji,a na rozstepy dobra jest oliwka lub olejek migdalowy,a uzywalas preparatow firmy tolpa?maja naturalne skladniki,generalnie w balsamach powinnas sie wystrzegac parabenow itp.
napisał/a: ognista4 2010-03-02 19:53
a jakie byście mi doradzili kosmetyki, które można stosować w ciąży?? chodzi mi o pielęgnację twarzy, m in. peeling...mam nienajlepszą cerę
napisał/a: aldona1111 2010-03-15 10:15
ane7 napisal(a):Dla mnie najlepsze są kosmetyki Nivea Visage,bądź kosmetyki serii AA

Popieram, w ciąży używałam Nivea Visage jak dla mnie są najlepsze. nadal ich używam i cere mam po nich super. Możesz spróbować, mam nadzieję ze i dla ciebie będą dobre. Pozdrawiam
napisał/a: Pozytywnie-Zakrecona 2010-03-22 20:28
Z kosmetykow na rozstepy AA ma serie Therapy Ja i Mama, podobno te produkty sa przeznaczone wlasnie dla kobiet w ciazy :). W superpham wystepuja teraz w okazyjnej cenie, mozna kupic krem na rozstepy i zel do biustu w cenie jednego produktu :) Bylam ostatnio tam na zakupach i wlasnie przegladam nowa gazetke :)
napisał/a: ognista4 2010-03-24 18:27
krem na rozstępy już mam i używam od początku;) chodzi mi o kosmetyki do pielęgnacji twarzy...
napisał/a: Pozytywnie-Zakrecona 2010-03-25 12:16
A jakie do tej pory stosowalas, moze wcale nie musisz z nich rezygnowac :)?
napisał/a: ognista4 2010-03-26 10:46
krem nawilżający rumiankowy, krem Nivea, sztyft do ust nivea, tylko mam cerę w kiepskim stanie i potrzebuję kosmetyków silniej działających, ze wzgl na zmiany trądzikowe, czy może mi ktoś polecić takie silniejsze kosmetyki co można stosować w ciąży??
napisał/a: jpkrk 2010-05-03 21:02
powiem wam ze jakis rok temu uzywalam fluid z under twenty i po pewnym czasie mialam tak czerwona twarz i całą zesypaną trądzikiem to chyba przez ten fluid bo wczesniej czegos takiego nie miałam