Nie wiem o co chodzi. Martwię się.

napisał/a: jestem.kobieta 2011-08-03 16:03
Witajcie moi drodzy,

Od około tygodnia ( może trochę dłużej ) co chwilę chce mi się siku. Dziwne to uczucie, bo ledwo się wysikam a praktycznie znów mi się chce.
Dziś jeszcze do tego wszystkiego czuję ból w lewej dolnej części podbrzusza i jakby wzdęcia.Ból idzie jakby do pleców.
Ból jest do wytrzymania, ale jest uciążliwy.

Dodam, iż stosuję plastry evra, jestem przy 3 plasterku więc okres powinnam mieć w przyszłym tygodniu w czwartek.
Poprzedni z odstawienia miałam normalnie.
Moje pytanie brzmi czy mogę być w ciąży??

Z góry dziękuję Wam za odpowiedzi.
napisał/a: wikam2 2011-08-03 16:16
Nie no...raczej jesteś zaziębiona.
Plastry stosowałaś jak należy? Przy anty hormonalnej trudno określić co jest objawem ciąży i kiedy wykonać test. Krwawienie z odstawienia/odklejenia niewiele tu mówi.
napisał/a: jestem.kobieta 2011-08-03 16:19
Tak, plastry stosuję już od ponad roku i jeszcze nie zdarzyła mi się "wpadka".
Nie wiem już czy sama sobie wymyślam te wszystkie objawy i dopasowuję pod ciążę,czy coś się dzieje.
Kleiłam plasterki jak należy.
Dodatkowo dostałam kiedyś instrukcję od Ginekologa że jeśli w czasie używania plasterka następuje plamienie ( raz mi się przytrafiło ) to prawdopodobnie plaster nie działa w 100% - teraz nic takiego się nie działo.
napisał/a: oliwia1980 2011-08-04 10:29
To raczej zapalenie dróg moczowych idź do internisty.
napisał/a: wikam2 2011-08-04 12:02
jestem.kobieta napisal(a):Tak, plastry stosuję już od ponad roku i jeszcze nie zdarzyła mi się "wpadka".
Nie wiem już czy sama sobie wymyślam te wszystkie objawy i dopasowuję pod ciążę,czy coś się dzieje.
Kleiłam plasterki jak należy.
Dodatkowo dostałam kiedyś instrukcję od Ginekologa że jeśli w czasie używania plasterka następuje plamienie ( raz mi się przytrafiło ) to prawdopodobnie plaster nie działa w 100% - teraz nic takiego się nie działo.


Rozumiem.
Jesli martwisz się ciążą to oczywiście, że czujesz objawy których nie ma! A jeśli jakiekolwiek są, to od razu bierzesz je za ciążowe. Normalka :)))
Częste oddawanie moczu nie może absolutnie sugerować ciąży.