Nie wiem jaki lekarz, co może mi dolegać?

napisał/a: deathangel 2014-04-01 07:11
Od długiego już czasu mam problemy z infekcja dróg moczowych, lecz po czasie zaczełam mieć dziwne problemy i nie dokońca wiem do jakiego lekarza się wybrać. Moje objawy to częste biegunki , niesamowice bolesne po pewnym czasie , gdy napije się mleka, zjem jogurt,majonez , chyba coś co po prostu ma białko tak podejrzewam, jest mi przy tym też nie dobrze, często mam zgage, strasznie przytyłam mimo iż odżywiam sie normalnie , nie objadam się ani nic z tych rzeczy, czasami boli mnie też żołądek. na ogół jestem senna , mam wory pod oczami, puchną mi nogi że nie mogę kupić buta o swoim rozmiarze ponieważ na szyciu u góry mnie po prostu gniecie, zauważyłam też że bardzo puchną mi palce u rąk, w lecie leci mi woda z oczu jak jest minimalnie cieplej że ludzie patrzą na mnie jak na kretynkę bo od pocierania ich chusteczką i całej twarzy jestem po prostu czerwona. Pójde do lekarza ale nie mogę w danej chwili tylko za jakieś 2 tygodnie dopiero ,a chciałam się dowiedzieć co może mi być. W czawartek wybieram się do ginekologa i nie wiem co mu powiedziec czy też jego się to ma tyczyć. Proszę o pomoc. Aha dodam że ponad 3 miesiące miałam okres bez przerw, i krwotoki.
napisał/a: joannanr1 2014-04-01 09:03
Miałaś robione badania tarczycy?
napisał/a: deathangel 2014-04-01 10:05
Tak miałam, usg również i wszystko w porządku.
napisał/a: joannanr1 2014-04-01 10:27
To była pełna diagnostyka czy samo TSH?
napisał/a: deathangel 2014-04-01 11:05
tak, wszystko jest z tarczycą ok, keidys lekarka mowila mi o guzie w nadnerczu o ile dobrze ją zrozumiałam ale nie mam pewnosci czy to ma coś do rzeczy
napisał/a: joannanr1 2014-04-01 11:57
Masz stwierdzony guz nadnerczy czy podejrzenie guza? Miałaś badane hormony nadnerczy?
Wg mnie masz zaburzenia hormonalne + ewentualnie nietolerancje pokarmowe.Jak dla mnie powinnaś dostać skierowanie do szpitala endokrynologicznego na dokładną diagnostykę.Dobry gastrolog też by się przydał.Póki co zrezygnowałabym na Twoim miejscu całkowicie z nabiału.
napisał/a: deathangel 2014-04-01 12:02
Jak prywatnie poszłam zrobić sobie usg to kobieta powiedziała ,że moje "rozstępy " nie są normalnie i na pewno mam jakiś problem hormonalny, będę wybierać się też na usg nadnerczy to się okaże , chciałam tylko wiedzieć czy może ktoś też miał podobne objawy itd. Oczywiście muszę wszystko prywatnie robić i zbierać na to pieniądze ponieważ nie chcę znów pół roku czekać na jedną wizytę. Czuje sie tragicznie ,ale chyba póki ja nie zapłace to umrę z czekania na termin....
napisał/a: joannanr1 2014-04-01 12:06
Ja nie mam takich problemów jak Ty , może ktoś z takimi objawami tu zajrzy.
Znam to , też wszystkie badania robię prywatnie.Najlepiej byłoby gdybyś znalazła endokrynologa , który przyjmuje prywatnie i pracuje w szpitalu.Wtedy jest szansa na diagnostykę darmową w szpitalu.