nie wiem czy w wydzielinie były plemniki

napisał/a: kogut3 2007-12-31 13:05
gdy sie "wyglupiałem z dziewczyna (wiecie o co chodzi) na jej majtkach pozostało troche słuzu.nie dostał sie głeboko.chce wiedziec czy były tam plemniki.nie był to wytrysk i było tego tak malo ze prawie wcale.boje sie.czy jest pewne aby tam były plemniki?po jakim czasie moga byc objawy ciazy jesli nastapilo zapłodnienie?
napisał/a: Motylek_Łęczyca 2007-12-31 15:05
kogut napisal(a):gdy sie "wyglupiałem z dziewczyna (wiecie o co chodzi) na jej majtkach pozostało troche słuzu.nie dostał sie głeboko.chce wiedziec czy były tam plemniki.nie był to wytrysk i było tego tak malo ze prawie wcale.boje sie.czy jest pewne aby tam były plemniki?po jakim czasie moga byc objawy ciazy jesli nastapilo zapłodnienie?




opczywiście w wydzielinie u męzczyzny znajduja sie tez plemniki... nie sadze zeby doszło do zapłodnienia ..... bo plemniki nie dostały soe głeboko do pochwy
napisał/a: ola114 2008-01-01 18:21
Teoretycznie w wydzielinie znajdowały się plemniki.Nawet jeśli czasem zdarza się że trochę płynu zostanie na jądrach albo coś w tym stylu no i owy płyn zetknie się z śluzem kobiety (oczywiście musi to być śluz płodny) to jest możliwe zapłodnienie.Takie przypadki zdarzają się sporadycznie, ale się zdarzają.
Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.
Objawy ciąży można zaobserwować w około szóstym tygodniu,kiedy dziewczynie spóźnia się okres
napisał/a: Marcin2804 2008-02-15 15:13
a jezeli kobieta miala blone dziewicza to jest taka mozliwosc??