NIe wiem czy to od serca ale tutaj napisze.

napisał/a: Quatos 2014-05-28 12:40
Witam serdecznie.
Eh, jak zapewne zauważyliście wcześniejsze moje posty to generalnie wydziwiałem i nie było żadnego problemu. Dlatego tez chce napisać tutaj i się zapytać żeby po lekarzach nie latać i nie robić sobie wstydu. A mianowicie, miewam czasami takie sytuacje ze przy głębszym wdechu szyja z lewej strony jest bardziej wyczuwalna, takie uczucie jakby coś tam uciskało, być może na jakiś nerw ( jestem osoba chora na nerwice, a u mnie najbardziej objawia się ona hiperwentylacja, i to dosyć nasilona, ze jak byście mnie zobaczyli w takim stanie to byście wysłali do czubków) I tak pomyślałem ze ja od roku tak łapczywie wciągam te powietrze, ( swoja droga jeszcze podatek mi od tego odprowadza ;D ) ze to może po prostu mięśnie napięte na szyj czy coś takiego. Wiec jakby ktoś mógł się do tego odnieść byłbym wdzięczny. No to teraz te serce. Mianowicie przy takich głębokich szybkich wdechach zdarzały się sytuacje ze raz serce zaczęło mi kołotać, innym razem, waliło jak popieprzone a i były też takie uczucia takich jakby skurczów w sercu jakby miało zaraz wybuchnąć albo jakby jakiegoś zawalu miał zaraz dostać. I teraz pytanie. Czy to co opisałem odnośnie serca podpina się również pod te moja nerwice czy mogą to być schorzenia na tle fizycznym? Z góry dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam.
napisał/a: Quatos 2014-05-29 11:40
mógłby ktoś cos napisac? Nawet jesli to glupie ;P to tez bym prosił