nie wiem co mi dolega

napisał/a: EMPE 2013-12-12 16:35
WITAM.nie wiem do jakiego działu mam przypisać swój problem,więc opisze go tutaj. Jestem kobietą, mam 23 lata, od jakiegoś roku, może trochę ponad, moje zdrowie się pogorszyło. biorę tabletki
antykoncepcyjne od około 4 lat, jednak co
dziwne wlasnie ok.rok temu przytylam,więc to
na pewno nie jest winą tabletek. reszta
objawów, to brak energii, zmęczenie, zimno,
ból jajnika, wypadanie włosów, brak
koncentracji, bóle stawów, wyciek z sutka,
nadmierne pocenie, bóle głowy. nie wiem od
czego zacząć, gdzie się udać i co
robić.mieszkam zagranicą,w styczniu będę na
2tyg.w Polsce,chciałabym zrobić porządek ze
swoim zdrowiem i wreszcie czuć się
dobrze,jednak nie wiem za co się zabrać.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
chciałam też dodać, że mam ciągle
powiększone węzły chłonne na szyi i wieczne
problemy z bólem gardła. CZęsto też mam
chrypkę :/
napisał/a: calawtrawie 2013-12-12 17:32
Trzeba by się kompleksowo przebadać. Na pewno sprawdzić prolaktynę na czczo i po obciążeniu (wyciek z sutka). Warto zbadać hormony tarczycowe: TSH, FT 3, FT 4 (wypadanie włosów, tycie, senność, brak koncentracji). Od tego bym zaczęła sama. Warto jednak podejść do lekarza.
napisał/a: EMPE 2013-12-12 22:16
dziękuję, zawsze to już jakieś wskazówki, a do tej pory nie mialam pojęcia z czym to się "je".
napisał/a: calawtrawie 2013-12-13 06:49
Powodzenia.
napisał/a: joannanr1 2013-12-13 10:22
Jeśli chodzi o problemy z gardłem i węzłami szyjnymi , warto byłoby zbadać czy nie masz choroby refluksowej.Pozdrawiam
napisał/a: kurewajegomac 2014-04-03 22:14
joannanr1 na twoim miejscu zbadalbym sobie glowe,czy czasem cos z nia nie tak.Kobieta ledwie zyje,a ty jej o refluxie.zbadaj moze swoj,a pozniej siej pochwal.Moze nakieruj ja na borelioze,a ja na hiv i zobaczymy,kto bedzie mial racje.Chociaz znajac zycie to dziewcze nie zrobi badania ani na to,ani na tamto,tylko bedzie szukac pocieszenia w refluxie,ktore po prostu jest zwykla grzybica wywolana hiv