Nie wiem co do czego przypisać

napisał/a: jjj3 2010-09-30 19:41
Wiem ciągle zrzędze na moje dolegliwości. Prawdopodobnie dość mocno odczówam zmiany pogody, choć jestem dość młoda(przed 30). Ciągle bywam głodna, kiedyś uważałam, że ciagłe mdłosci to z tego powodu. Nie ukrywam, że jem bardzo dużo a i tak odczówam w sposób wzmożony głód.
Do tej pory było jako tako, raz lepiej raz gorzej, znalazłam pewne schematy, które mi ułatwiały życie. Jednak co z tego, jak ostatnie dwa tygodnie są trudne do zniesienia. Chorowałam na zapalenie ucha środkowego. Oczywiście brałam antybiotyk. W między czasie miałam okres, ale on się nie różnił niczym od poprzednich. Jednakże po okresie oraz po antybiotyku i nie wiem czy nie pogoda czy jeszcze co, ale na potrzątku miałam silne bóle głowy tak przez tydzień, teraz co raz częsciej(nawet pare razy na dzień) dostaje mdłości z zawrotami głowy, tak że musze sie położyć. Niektórzy widzą jak się męcze, bo czasem zdaje się, że zemdleje. Ja się też tak czuje i do tego mdłości są dość silne. Myśle, aby pujsć do lekarza, ale nie wiem z czym mam sie zwrócić, bo może to jakaś wina antybiotyku a mozże to tylko wina pogody. Choć zastanawiam się czy takie dolegliwości silne, to mogą być winą warunków atmosferyccznych.
Co mi doradzacie?
napisał/a: jjj3 2010-09-30 20:41
Zapomniałam dodać, że pzeważnie te mdłosci i zawroty głowy zdarzają sie wtedy kiedy mam isć jeść...
Jak by mnie ktoąś spytał, mogęw powiedzieć jak co dziennie i o której godzinie jem. Wiem, ż eto durne, ze by tak schematycznie żyć, ale właśnie ta prZypadłość mi strasznie to utrudnia.
Jeszcze w te ostatnie dwa tygodnie równiez niesamowicie czuje sie zmęczona.
Kto mi powie jaka jest rola magnezu. oczytałam sie już w internecie, ale nic mi to nie wyjaśnia. Ja zaczełam brać magnez właśnie z tego powodu, że źle się czułam, co prawda troche lepiej niż teraz, ale to nie było cudowne życie. 2 tygodnie przed okresem , jak zaczełam brać magnez, czułam sie nie samowicie. Byłam pełna energii, nieodczówałam głodu z mdłościami. Mogłam nawet pół dnia nie jeść a teraz nie wytrzymuje 3 godzin. Po okresie wszystko sie obruciło i to nawet z dwojona siłą.
Czy to prawda, ż emagnez obniża ciśnienie. Ja mam wogóle niskie ciśnienie i biore ten magnez i teraz nie wiem, czy jeszcze nie dodaje sobie więcej problemow niż mam.