nie radzę sobie ze stresem

napisał/a: Malgonia 2013-09-06 07:50
Witam. Mam do was pytanie. Jak sobie radzić ze stresem? Poszłam terez do szkoły policealnej na farmacje. Niby szkoła się dopiero zaczęła a ja mam już jej dość. Boje się, że będzie u mnie tak jak ze studiami i rzuce to po semestrze bo nie będe dała rady się uczyć. Zawsze jak mam jakiś problem czy sobie z czymś nie radze reaguje na to płaczem. Jak to zmnienić i czy iść z tym do psychologa. Proszę o jakieś rady.
napisał/a: Malgonia 2013-09-08 15:09
Dodatkowo zaczynam dochodzić, że lepiej by było gdybym zniknęła z powierzchni ziemi.
napisał/a: aazz7 2013-09-08 17:55
Wrzesień jest najtrudnieszy dla uczniów. Uwierz mi potem będzie już leciał swoim rytmem. Musisz tylko się z tym wszystkim odnaleźć. Psycholog jak najbardziej, wzmocnisz wiarę w siebie.
napisał/a: Urbanblues 2013-12-02 18:00
Idź do psychologa, a poza tym postaraj się skoncentrować na systematycznej nauce - nawet nie zauważysz jak minie pierwszy semestr, a potem kolejne, nie będziesz miała czasu się zamartwiać, a przy okazji unikniesz zaległości i problemów z zaliczeniami.
napisał/a: teardrop 2013-12-07 17:13
Miałam podobnie, tyle że poszłam do psychiatry i on przepisał mi tabletki. Było po nich lepiej, ale najwazniejsze żeby szybko się odnaleźć i skupić na najważniejszym.