Nie potrafie sobie poradzic z tym co mi dolega !

napisał/a: Damian92 2013-02-05 20:19
Witam wiec nazywam sie damian mam 20 lat od ponad 6 lat zyje w nadmiernym stresie nerwach , nie potrafie dogadac sie z rodzina , wszystkim do okola sie przejmuje a najbardziej przeszloscia tym co bylo bardzo czesto mam ochode popelnic samobojstwo, bardzo czesto wyobrazam sobie zeczy ktore wogule nie mialy miejsca i nikt tak nie mysli ani nie mowi a ja sie tym przejmuje i stresuje , wychodzac na ulice nie czuje sie spokojnie ciagle ogladam sie za siebie jakby cos mi ... niewiem nie potrafie wytlumaczyc , jak proboje sie komus wygadac mowia wez sie w garsc ale to nie to ,wydaje mi sie ze to za dlugo trwa nie potrafie sobie z tym radzic prosze o pomoc w postaci opisu co moze mi dolegac jak moge sie z tym uporac
napisał/a: znerwicoo 2013-02-10 22:19
możesz mieć nerwicę, depresje...??
udaj się do psychiatry, psychologa lub poradni terapeutycznej..zobaczysz co Ci powiedzą?

Niestety najbliższe otoczenie rzadko jest w stanie nas zrozumieć...i reaguje bezradnością typu :"weź się w garść" - smutne ale prawdziwe...
Są poradnie na NFZ, trzeba tylko popytać, podzwonić czy potrzebne skierowanie itp.

myśli samobójcze skądś się biorą:( , musi być Ci ciężko...

dbaj o siebie:)