nie moge zajsc w ciaze

napisał/a: malta 2007-11-07 14:24
mam problem przez ktory nie moge spac otorz staram sie o dziecko od dłuzszego czasu i ciazy brak biore olej z wiesiołka na sluz płodny kwas folowy pije melise.nie wiem co robic trace nadzieje. co mi pomoze?
napisał/a: nammartam 2007-11-07 19:25
tzn. jak długo starasz się już o dziecko? Byłaś z tym u ginekologa? Zbadaj sobie poziom hormonów.
napisał/a: malta 2007-11-08 10:08
staram sie od jakis 6 miesiecy moze 7. tak byłam u ginekologa i wszystko jest wpozadku ale poziomu hormonow nie miałam badanych. lekarz stwierdził ze to na podłożu psychicznym ze bardzo chce sie staram. dziekuje za odpowiedz
djfafa
napisał/a: djfafa 2007-11-08 12:56
Problem może być złożony, więc wymaga to raczej leczenia w przychodni niż pytań na forum, ale oczywiście jak będziesz miała jakieś wątpliwości to użytkownicy forum Ci pomogą!
Pozdrawiam
napisał/a: malta 2007-11-08 13:18
problem złozony tzn? moze mi cos pomoc? jakies ziola tabletki?
djfafa
napisał/a: djfafa 2007-11-08 14:29
malta napisal(a):ale poziomu hormonow nie miałam badanych


No choćby to. Jak bez takich wyników można okreslić twój "problem". A druga sprawa nie piszesz nic czy Twój partner przeszedł również badania. Może "wina" leży po jego stronie a nie Twojej.
napisał/a: malta 2007-11-08 14:52
masz racjie tylko moj partner nie chce sie zgodzic na takie badania. twierdzi ze wszysko jest wpozadku. kochamy sie co trugi dzien dni płodnych i do tej pory nie udało nam sie. cłopak twierdzi ze predzej czy pozmiej bedziemy miec dziecko tylko ze ja bardzo chce teraz i martwi mnie to ze tak długo sie staramy i dzidzi nie ma
napisał/a: nammartam 2007-11-08 21:17
dziwi mnie to że Twój partner to odwleka. Nieraz może być za późno. Takich spraw nie powinno się zwlekać. Porozmawiaj o tym szczerze z partnerem. powodzenia