Nie mam okresu - co się dzieje?

napisał/a: Rouse 2012-01-07 00:05
PROSZE NIE BRAĆ TEGO ZA OPOWIADANIE SEKSUALNE, PRÓBUJĘ DOKŁADNIE WSZYSTKO OPISAĆ AŻEBY UZYSKAĆ PEWNĄ ODPOWIEDŹ OD WAS.

Pierw było tak.. stosunek, chłopak się spuścił, dzień puźniej poszłam do lekarza dostałam tabletkę "po". Na opakowaniu pisało że można zastosować w ciągu tyg od dnia zapłodnienia, wziełam ją od razu.. zazwyczaj pisze iż trzeba wziąść przed upływem 72h, mineło dopiero pełne 24, a raczej 27h... 2 dni później on przyszedł nie wiedział o niczym... miał fetysz, więc wziął swoje nasienie na palec... po doustnym "zlizaniu" wlozyl palec do pochwy i zaczął się bawić. dostałam w tym samym miesiącu zaledwie 3 dni później albo 5.... skończył się 30.11.2011r... Teraz mamy 07.01.12 i okresu nie ma od tamtego czasu.

Na necie pisało ażeby brać dwie polopiryny i gorącą kąpiel wtedy przyspieszy okres.. 2 razy zrobilam z polopiryną i raz z nospą, jedyne co to prawie zemdlałam niż by coś miało pomóc.

Aha robilam test ciążowy tydzień przed wigilią i wyszedł iż ciąży nie ma...

Doradźcie coś, co może być powodem braku okresu??
napisał/a: wikam2 2012-01-07 13:01
Rouse napisal(a): Na opakowaniu pisało że można zastosować w ciągu tyg od dnia zapłodnienia,


Co to za tabletki? Ty chyba coś pokręcilaś.

Rouse napisal(a):wziełam ją od razu.. zazwyczaj pisze iż trzeba wziąść przed upływem 72h, mineło dopiero pełne 24, a raczej 27h...


No i dobrze, że wzięłas ją tak szybko.

Rouse napisal(a):2 dni później on przyszedł nie wiedział o niczym... miał fetysz, więc wziął swoje nasienie na palec... po doustnym "zlizaniu" wlozyl palec do pochwy i zaczął się bawić.


O świntuszek :P:P:P

Rouse napisal(a):dostałam w tym samym miesiącu zaledwie 3 dni później albo 5.... skończył się 30.11.2011r... Teraz mamy 07.01.12 i okresu nie ma od tamtego czasu.


Napisz dokładnie :
w którym dniu cyklu zażyłaś escapelle(?) ile dni po zazyciu dostałaś krwawienia i ile zazwyczaj trwają Twoje cykle.

Rouse napisal(a):Na necie pisało ażeby brać dwie polopiryny i gorącą kąpiel wtedy przyspieszy okres.. 2 razy zrobilam z polopiryną i raz z nospą, jedyne co to prawie zemdlałam niż by coś miało pomóc.


Takie esperymenty nie wywołają okresu, mogę co najwyżej przyspieszyć lekko.

Rouse napisal(a):Aha robilam test ciążowy tydzień przed wigilią i wyszedł iż ciąży nie ma...


Ja zakładam, że od współżycia do robienia testu minęło 3 tygodnie co nie?
napisał/a: Rouse 2012-01-07 13:12
cykl miesiączkowy trwa zazwyczaj 5-6 dni..

Tabletka została przyjeta 20. 11, okres dostałam 25.11 i trwał 5 dni.
wydaje mi sie ze 23 znow gosc sie bawil "mną" czyli od 23.11 ...a zrobilam test 21.12.. czyli bedą 3 miesiące... i test wyszedł iż nie jestem w ciąży.
napisał/a: wikam2 2012-01-08 17:01
Test robiony 3 tygodnie po zabawach seksualnych jest wiarygodny.
Cykl rozregulował się zapewne z powodu zażycie escapelle.
napisał/a: Rouse 2012-01-10 16:48
dostałam bolesne krwawienie - tak moj okres powrócił;D
napisał/a: wikam2 2012-01-12 20:05
No to super ;)