Nie mam miesiaczki od 8 miesiecy i nie jestem w ciazy!

napisał/a: AgaLaari 2012-01-16 11:58
Witam !
Mam 23 lata i od 3 lat mam problem z miesiaczka. Ja poprostu nie miesiaczkuje. Nie wiem co sie dzieje ze mna. Bole menstruacyjne czasami sa, ale bardzo delikatne, no a tak to nic wiecej. Nie wiem co co mam robic, bo bylam u lekarza zrobili mi jakis skan i wyniki przyszly niby dobre. Od kilku lat mieszkam w Londynie i tu zeby dostac sie do jakiegokolwiek dobrego lekarza to jedna wielka masakra i biurokracja. Od 3 lat jestem mezatka, chcialabym miec juz malutka dzidzie, moj maz ciagle pyta o moja miesiaczke a ja jak glupia nie wiem co powiedziec bo co mam mowic ze jest ok ( tak jak twierdza tutejsi lekarze) a tak na prawde nie jest ? Moj maz tez chcialby miec juz malutka dzidzie, jest mi strasznie ciezko rozmawiac z nim o tym problemie, czuje sie taka bezradna i w sumie tez osamotniona, bo nie mam nikogo z kim moge o tym pogadac, a z nim poprostu nie chce.
Co robic ?
Dlaczego nie mam miesiaczki ?
O co t w ogole chodzi?
Prosze o jakies rady !
Aga ;*
napisał/a: wikam2 2012-01-16 12:10
Ty musisz mieć wykonany komplet badań. Przede wszystkim hormonów. Umów sie gdzieś prywatnie z lekarzem. Nie ma miesiączki = nie ma jajeczkowania= nie ma ciąży. Niestety...
Musisz porządnie zadabać i mieć diagnozę.
napisał/a: AgaLaari 2012-01-16 18:28
Dzieki za odpowiedz !
Chodze do lekarza a oni upieraja sie ze wszystko jest ok. Mam umowiona wizyte u specjalisty, ale dopiero za 4 miesiace :(