Nie kończący sie kaszel...

napisał/a: myszka_26 2012-10-06 15:15
Witam moja córka (3lata9miesiecy)często choruje na gardło, cały czas w sumie kaszle najpierw pediatra przpisał inhalacje z berodualem 2xpo 10 kropli i sambucol kids to niestety nie pomogło, kolejna wizyta u lekarza w płócach oskrzelach nic nie ma a jednak kaszel sie utrzymuje gardlo też zmienione przepisał Pulneo 3x8ml ale to też nie bardzo pomogło i teraz jestesmy przy Pneumolan, dziecko nadal kaszle i ma chrykę też zdaża się że chrapie, Pneumolan podaje od 2 Października. (Jeszcze wspomnę że 15go Listopada skończyliśmy antybiotyk bo dziecko miało zapalenie gardła a antybiotyk podawany to Amoksiklav) . Słyszałam o leku Immunotrofina i nie wiem czy podawać? Bardzo Proszę o Radę. Agata
napisał/a: fasoles 2012-10-11 17:39
Ja moją córeczkę wyleczyłam z trwającego 2 tygodnie kaszlu i kataru syropem pneumolanem. Bardzo ładnie kaszel stał się wykrztuśny a katar zaczął spływać. Tak naprawdę w 3 dni było po problemie, ale brałyśmy syropek do końca butelki zgodnie z zaleceniami pediatry, co trwało ok miesiąca. Jestem zachwycona skutecznością tego syropu i na pewno do niego powrócę w razie kolejnej infekcji. Trochę smak jest nietypowy jak dla dzieci, ale nie jest zły, taki ziołowy, słodkawy.
Mam nadzieję, że moja opinia pomoże mamom.
Pozdrawiam mamy i ich pociechy
napisał/a: rkrecona13 2012-10-23 21:01
witam,
przyznam, że jak widzę jakieś nowe reklamy w tv to mnie strzela ale jak Kubuś zachorował i poszłam do apteki moja zaprzyjaźniona pani mgr zaproponowała mi na ból gardła i katar ten nowy specyfik - pneumolan. Postanowiłam zaryzykować i go kupiłam. Po kilku dniach zauważyłam dużą poprawę, wszystko zaczęło mu spływać z zatok, lepiej mu się oddychało i o dziwo przypasił mu smak. Przyznam, ze go spróbowałam, nie jest zły taki słodki ale czuć ziółka Jestem miło zaskoczona jego skutecznością. Wybierzemy go do końca zgodnie z ulotką!
pozdrawiam
napisał/a: natalia15 2012-11-11 14:22
Na moje córki też działa bardzo dobrze, leczy w kilka dni z kaszlu i kataru. Pneumolan to naprawdę dla nas extra specyfik. I dobrze, że syrop podawany raz dziennie a nie tabletki, których dzieci nie lubią połykać. Mam nadzieję, że moja opinia o ziołowym syropku na coś się zda.
Pozdrrr.
napisał/a: Maśka 2012-11-24 17:24
Moja pociecha regularnie przynosi mi z przedszkola piękne rysunki i straszliwy katar i kaszel. Jestem zwolenniczką leków o naturalnym składzie, więc z nadzieją kupiłam Pneumolan ( zacheciła mnie reklama). Muszę przyznać ,że działa świetnie:) I moja mała już tak często nie choruję:) No i wystarczy podawać raz dziennie, a ze względu na raczej ziołowy smak dla mojej pociechy to plus;)
napisał/a: lady_Pe 2012-11-25 21:37
Ja również zaczęłam podawać mojemu dziecku pneumolan. Poleciła mi go pani w aptece i przyznam, że jeśli chodzi o katar i kaszel to po tym syropku szybko mija. Wystarczy podawać raz dziennie, córeczka chętnie go pije. Plusem też jest to, że można podawać dzieciom od 3 roku życia :)
napisał/a: leluma 2012-11-27 23:06
Moje bliźniaczki też wyleczyłam Pneumolanem, kaszel i gatar miały ok 3 tygodni i żadne syropy o super smakach nie pomagały. Fakt, że uległam reklamie, a że syrop nie jest drogi postanowiłam wypróbować z myslą, że zioła na pewno wyleczą. I byłam pozytywnie zaskoczona, bo po paru dniach przeszło jak ręką odjął!!!!POLECAM!!!!
napisał/a: graStka 2012-12-16 20:35
Z czystym sumieniem mogę polecić Pneumolan. Jest bardzo skuteczny. Szybko radzi sobie z męczącym kaszlem i katarem. Ziołowy skład jest bardzo dużym plusem. Na pewno będę do niego wracać. Polecam i pozdrawiam.
napisał/a: CHIC 2013-02-09 17:57
jako mama trójki chorowików wypróbowałam już chyba wszystkie syropy dostępne w aptece i przyznam,że żaden nie był tak szybko leczący i skutecznie leczący jak Pneumolan, który po kilku dniach przegnał katar i kaszel mojej wesołej gromadki
tak więc zrobiłam zapas i nie musze się już martwić jak dopadnie choróbsko!
napisał/a: natalia15 2013-02-20 16:36
rkrecona13rkrecona13 napisal(a):witam,
przyznam, że jak widzę jakieś nowe reklamy w tv to mnie strzela ale jak Kubuś zachorował i poszłam do apteki moja zaprzyjaźniona pani mgr zaproponowała mi na ból gardła i katar ten nowy specyfik - pneumolan. Postanowiłam zaryzykować i go kupiłam. Po kilku dniach zauważyłam dużą poprawę, wszystko zaczęło mu spływać z zatok, lepiej mu się oddychało i o dziwo przypasił mu smak. Przyznam, ze go spróbowałam, nie jest zły taki słodki ale czuć ziółka Jestem miło zaskoczona jego skutecznością. Wybierzemy go do końca zgodnie z ulotką!
pozdrawiam


Witam przyznam szczerze,że w zupełności zgodzę się z super opinią na temat syropku Pneumolan.Miałam niedawno męczący kaszel,wykańczał mnie,zastosowałam ten syrop i naprawdę mi pomógł.Powiedziała mi o nim koleżanka,nie byłam w zupełnści
przekonana do tego co mówiła mi dotąd dokąd go nie kupiłam i zaczęłam brać.Po kilku dniach kaszel minał,byłam zdrowa.
Cóż mogę powiedzieć,smak może nie za cudowny ale za to jakie działanie:).polecam :)
napisał/a: picadelo 2013-03-01 22:01
Witam mamy chorowitków . U mnie starzy 9 Kacper przynosi ze szkoły i za 3 dni młodsza Ola ma katarek .Walka z gilem zawsze długa i mozolna jedno zaraża drugie - normalnie niekończąca opowieść :( 2 tyg temu kupiłam pneumolan zrezygnowana i bezsilna.Dzieciaki od tyg śmigają do szkoły i przedszkola .Obyło się tym razem bez antybiotyku i innej wstrętnej chemii .Katar się rozpłynął po kilku dniach a kaszel jednego dnia się pojawił a drugiego zniknął.Normalnie nie wierzę.Polecam ten syrop w połączeniu z sokiem z cebuli .Naprawdę pomaga .
napisał/a: leluma 2014-09-10 11:20
Wiecie może coś o pneumolanie plus? Do tej pory dawałam moim bliźniaczkom pneumolan jak miały katar i dawał świetnie radę, ale może wiecie coś o tym drugim syropie, jestem niedoinformowana