Nie gojące się ranki na prąciu

napisał/a: wuesen 2013-11-18 03:50
Witam. Od dłuższego już czasu borykam się z rankami na samym czubku skórki penisa. Probowałem clotrimazolu, tribioticu, tridermu i jak do tej pory nic nie przyniosło zamierzone skutku. Ranki te owszem troszkę przygasają lecz podczas stosunku gdy skóra jest naciągana pękają spowrotem i pieką bo zachodzą krwią. Nie pojawiają sie nowe ranki lecz za każdym razem otwierają się te same. Poniżej dwa zdjęcia.
napisał/a: piotrosiama 2013-11-18 20:26
Konsultowałeś ten stan z dermatologiem/urologiem bądź lekarzem POZ czy tylko na własną rękę stosowałeś te środki lecznicze ?
napisał/a: wuesen 2013-11-18 22:07
byłem u dermatologa, który uznał, że to wina drożdzaków ktore wówczas były, przepisał mi Travocort lecz niestety ranki te w dalszym ciągu powstają
napisał/a: piotrosiama 2013-11-21 01:45
W takim razie lekarz powinien zlecić do zastosowania inne specyfiki. Nie muszę chyba przypominać o zachowaniu, w trakcie leczenia, wstrzemięźliwości
napisał/a: wuesen 2013-11-21 14:02
wstrzemięźliwość jest jak najbardziej, we wtorek udam się poraz kolejny do dermatologa, bo zawsze gdy do niego chodziłem ranki się podgajały i nie było nic widać, lecz teraz zrobiłem fotki więc myślę, że będzie łatwiej o celną diagnozę