Nie czuje skóry na kolanie...

napisał/a: jutar_white 2013-10-07 14:27
Witam, mam pytanie bo może ktoś się spotkał z takim czymś i pokieruje co zrobić...
Wszystko zaczęło się od upadku przy uprawianiu sportu ekstremalnego... pech chciał, że upadłem dość mocno i z dość wysoka na kolano, które momentalnie zrobiło się dosłownie jak bania. Potem zaczęła się zbierać w nim woda... dużo wody około 50ml już wtedy jak chodziłem nie czułem skóry na kolanie ale pewnie przez tą wodę... dzięki naszej służbie zdrowia poczekałem sobie troszkę na ściągnięcie tej wody po czym oszczędzałem kolano lecz niepokoi mnie jedna sprawa bo od wypadku mija już 2 miesiąc a skóry na kolanie nie czuje jest to uczucie tak jak po dostaniu znieczulenia od dentysty tyle, że w tym wypadku w kolano - kolano czasem boli i troszkę inaczej wygląda niż to zdrowe chodzi o to że na kolanie mam taki "spad" co na zdrowym kolanie nie występuje.

Zdjęcie:
[code:gnt3s9un]http://iv.pl/images/78649415278836983268.jpg[/code:gnt3s9un]

Po prostu jest kość lekki spad i kość. RTG było wykonywane po urazie ale nic lekarz nie stwierdził jedynie stłuczenie a gdy wybrałem się do kontroli z tą wodą w kolanie to inny lekarz powiedział, że jest tej wody dużo i że może trzeba będzie operować łąkotkę.