Niby Nerwica

napisał/a: Kwl 2017-01-10 16:05
Witam, około 2 tygodnie temu po 3 dniowej imprezie leżałem sobie w łóżku oglądając tv, nagle poczułem drętwienie dłoni, gorąco i ucisk w klacie , oddech jak bym biegał godzine. Po chwili wykręciło mi ręce i zapadł mi sie brzuch, nie mogłem mówić i cieżko było złapać mi oddech.
Ratownicy którzy przyjechali powiedzieli mi żebym pooddychał przez reklamówke, niby sie uspokoiło ale od tamtego czasu codziennie odczuwam drętwienie języka , co jakiś czas ucisk po lewej stronie w klacie , zmęczenie jak po maratonie. Najgorsze jest to właśnie ciągłe uczucie na języku, chwilami jakby chciało mi go zabrać do tyłu. Przepisali mi Neo Mag b6 i Hydroxyzinum VP 10mg ( Psychotrop).
Lakarz stwierdził że to nerwica. Po tych psychotropach sie czuje jak "głupek" nie myśle o niczym. Zawsze byłem osobą która niczego sie nie obawiała , praktycznie żyłem bez stresowo. Co mi ślina na język przyniosła to mówiłem, także o jakimś strachu nie ma mowy.
Co dalej ? Czy brać te psychotropy ? Czy naprawde mam coś nie tak z głową ? :O Jakie mieć do tego podejscie ?
napisał/a: ana202 2017-01-28 01:17
Witaj!
Na jakiej podstawie stwierdzono u Ciebie nerwice? miales robione jakies badania w innym kierunku? czy hydroxyzyna Ci pomaga jak masz te ataki? Jak czesto ja bierzesz?