Neurochirurg NFZ - poszukiwany...

napisał/a: Rafko81 2012-12-11 12:54
Witam serdecznie :)
Mam taki problem - od paru lat mam problem z kręgosłupem (dyskopatia) i od czasu do czasu mnie "połamało" na tydzień, góra 10 dni, ale zawsze tabletki czy tam zastrzyki pomagały i wszystko wracało do normy.
Obecnie od ponad miesiąca czasu boli mnie coraz bardziej kręgosłup oraz noga. Byłem w szpitalu nawet bo musiała mnie karetka zabrać z domu, gdyż nie potrafiłem się ruszyć... W szpitalu zrobili mi TK , rehabilitacje, różne leki itp itd... Ale stwierdzili, że i tak nic mi nie pomogą i dostałem wypis i stwierdzili, że mam iść do neurochirurga...
Więc teraz moje pytanie - gdzie na Śląsku znajdę jakiegoś neurochirurga z NFZ? O ile jest taka możliwość... Bo powiem szczerze, że już mi brakuje pieniędzy na tych prywaciarzy :( Próbowałem się czegoś od lekarzy w szpitalu dowiedzieć ale jak to u nas w kraju - każdego mają za śmiecia i g0wno powiedzą... Znalazłem jednego prywatnego u mnie w mieście ale przyjmuje raz w tygodniu i tylko przez godzinę i do tego chamstwem wieje od nich na kilometr... :/ Także jakby ktoś mógł pomóc w tej sprawie to byłbym ogromnie wdzięczny :)
Z góry dziękuję i zdrowia życzę :)