Neuralgia miedzyzebrowa

kaskax25
napisał/a: kaskax25 2009-05-18 21:17
Witam. Moja matka od kilku juz lat zyje z diagnoza neuralgia miedzyzebrowa. Bardzo dokuczaja jej silne bole pod piersiami. Miala rezonans magnetyczny ktory wykazal niewielka wypukline i zmiany zwyrodnieniowe ale niewielkie. Mama choruje takze na zoladek stad bardzo ograniczone jest leczenie doustne. Nosi gorset gdyz wtedy jest troche ulgi. Z powodu braku dostepu do srodkow przeciwbolowych, gdyz kazde powoduja silne bole zoladka, cierpi bardzo z powodu neuralgii. Dostala skierowanie do poradni przeciwbolowej ale tam tylko zrobiono jej akupunkture ktora nie odniosla skutku. Moje pytanie dotyczy jak jej pomoc, slyszalam o zamrazaniu nerwow czy nawet ich nakluwaniu niestety jak mam sie pyta lekarzy to nikt nic na ten temat nie wie. Czy taki zabieg odniosl by u mamy skutek a jesli tak to gdzie sie go wykonuje. Mieszkamy w woj. warminsko-mazurskim w Olsztynie w poradni tego nie robia. Jestesmy na skaraju rozpaczy bo mama coraz bardziej cierpi a nikt nie chce pomoc, neurolog zasugerowal ze do bolu trzeba sie przyzwyczaic. Bardzo prosze o jakakolwiek wskazowke. Z gory dziekuje i pozdrawiam
kaskax25
napisał/a: kaskax25 2009-05-22 18:25
Czy lekarz moze sie wypowiedziec w tej sprawie mama bardzo cierpi, nie wiemy jak jej pomoc
napisał/a: polańska 2009-05-22 21:47
może poszukajcie innego neurologa takiego który nie mówi że trzeba się przyzwyczaić do bólu.Czasami niewielka przepuklina daje duzy objaw bólowy.
kaskax25
napisał/a: kaskax25 2009-05-23 14:08
My juz bylismy u kilku neurologow i albo nie wiedza problemu neurologicznego albo wysylaja do poradni przeciwbolowej. Poradnia przeciwbolowa proponuje tylko akupunkture i kolo sie zamyka, mama dalej cierpi.