Nerwobóle

napisał/a: Radian 2011-09-14 07:43
Witam
Od miesiąca mam bóle w szczególnie prawej części klatki piersiowej. Występują także bóle z lewej strony i w ramionach, ale o mniejszym nasileniu. Mają charakter takich "kłóć" jak przy początkach grypy gdy łamie w kościach. Boli mnie także kręgosłup szyjny i barki.
Mam 35 lat, to trochę za mało by być takim wrakiem. Opinia lekarza rodzinnego - wymyślanie choroby. W zastępstwie podczas nieobecności mojego lekarza zapisano mi Atarax i Propranolol wzf. Ja nie czuję zmian, poza sennością.
Jednym z objawów mojej dolegliwości jest duża wrażliwość na podmuchy wiatru, gdzie odzywają się mięśnie szyi - najchętniej chodziłbym w szaliku.
Wyniki badań krwi po "wymuszeniu" skierowania: Hematokryt 48%; Hemoglobina 15,6 g/100; Krwinki czerwone 5010000mikro L; Krwinki białe 9300 mikro L; MCHC 32,5 g/100; TSH 3cia generacja 0,926 ulU/mL.
Obecnie nie mogę funkcjonować normalnie. Proszę o pomoc - co mam dalej robić, do kogo iść?
Pozdrawiam
/R
napisał/a: opilek 2011-09-14 10:45
Może Pani udać się do ortopedy, opisywane bóle najprawdopodobniej wywodzą się z kręgosłupa.
Ćwiczenia rozciągające i stabilizujące kręgosłup mają szansę pomóc - np. basen.