Nerwobóle, trzęsące dłonie, senność, zmęczenie, mrowienie

napisał/a: mleczko_am 2014-07-07 11:34
Witam,
Od pewnego czasu odczuwam nerwobóle. Nie są one mocne, ale praktycznie cały czas czuję gdzieś ból. To w głowie, stopie, barku, łokciu itp. na całym ciele. Dodatkowo trzęsą mi się dłonie od kiedy tylko pamiętam oraz szybko cierpną mi kończyny, czy też podczas mycia zębów mam mrowienie nóg. Co może być tego przyczyną? Wiem, że od urodzenia mam małą wadę serca(dziurka w sercu).
Druga sprawa, że jestem mocno senny i zmęczony. Ostatnio spałem 10 godzin i w ciągu dnia jeszcze 4 godziny, a mógłbym spać dłużej. Nie wiem co jest tego przyczyną, być może brakuje mi jakichś witamin? Jestem osobą czynną fizycznie, trenuję piłkę nożną, ale również podczas meczu zdarzają mi sie proste błędy wynikające z braku koncentracji. Czy można jakoś skutecznie z tym wygrać, poprzez dobór odpowiednich witamin, suplementów?
napisał/a: ~Anonymous 2014-07-07 19:21
Warto nim się na własną rękę weźmie jakiekolwiek mikroelementy i witaminy zrobić podstawową morfologię i jonogram. Pozdrawiam.
napisał/a: mleczko_am 2014-07-07 19:25
Co pół roku mam praktycznie robione badania krwi z racji trenowania i wychodzą dobre wyniki.
napisał/a: ~Anonymous 2014-07-07 19:48
A jonogram też?
napisał/a: mleczko_am 2014-07-07 19:57
Nie przypominam sobie. Co to jest i jakie/czego wyniki tam otrzymuję?
napisał/a: ~Anonymous 2014-07-07 20:04
Jonogram to badanie oznaczające poziom mikroelementów takich jak potas,sód,magnez,żelazo,wapń,chlorki. Robimy je na czczo. :)
Oczywiście zapomniałam zapytać o tarczycę. Badałeś kiedykolwiek hormony tarczycy?