Nerwoból nerwu językowo-gardłowego, a migdałki

napisał/a: bul-gardła 2015-02-15 22:15
Od wielu miesięcy boli mnie nerw językowo-gardłowy, stopniowo ból narastał- stały, uciskowy, pieczący, pulsacyjny, prawostronny, chrypka do tego i czasem problem z oddychaniem. Niedawno dostałem wysypki trądzikowej po prawej strony szyi i przy gardle na zew. Zadzwoniłem do dermatolog on kazał mi udać się do laryngologa, więc udałem się do pierwszego lepszego laryngologa i przypisała mi leki na półpasiec, ja sam byłem pewien, że to jest to-powiedział tylko, że mam czerwone po prawej stronie w gardle i tyle. Ale udałem się teraz do dermatologa i on mówi, że to nie jest półpasiec na 100%. Zrobiłem wymaz z gardła, czekam na wynik. Nie mam gorączek. Zrobiłem tomografie, rezonans magnetyczny, angiografię głowy; szyi-rtg,rez. i tomografię -nie wykazały nic badania. Ta dermatolog pod lampom zobaczyły, że mam powiększony prawy migdałek i stwierdziła, też o powiększonych węzłach chłonnych. Mam zamiar uda się do jakiegoś konkretnego laryngologa. Może mi teraz ktoś powiedzieć co może to być?
Z pracy naukowej w internecie znalazłem, że może to być zapalenie migdałków lub ropień okołomigdałkowy. Tylko, że ja nie mam gorączek, angin, kaszlów, katarów.