NERWICA?

napisał/a: amtln 2007-12-04 19:20
Od paru miesiec nie czuje sie dobrze.Mam bardzo dziwne objawy
uczucie pieczenia i zmeczone nogi
zimne stopy
uczucie pradu przechodzacego przez organizm,uczucie zimna
mrowienia w lewej rece(dokladnie w palcach)
bole brzucha
dziwna biegunka(bardzo zolty stolec)
ataki paniki
bardzo szybki puls przy atakach i rozczerwienienie na twarzy piersiach

Mialem robione 4 razy ekg,badania krwii moczu przeswietlenie serca klatki piersiowej i wszystko wporzadku,bralem tabletki na depresje i bylo gorzej,odstawilem je.Biore tabletki na spowolnienie akcji serca atenolol,nie wiem czy pomagaja.
Mieszkam w Anglii i to tyle co oni sa wstanie mi zaoferowac a ja dalej nie czuje sie wporzadku.
PROZSE CZY KTOS WIE CO TO JEST,NAPRAWDE MAM JUZ DOSC!!!!!
Lekarze twierdza ze wszystko ze mna wporzadku,badania krwi wporzadku cukru wporzadku moczu wporzadku,nawet po ataku paniki czy jak to sie zwie,wszystki badania zrobione bezposrednio na pogotowiu ok,ekg,krew.Bylem u lekarza od serca i powiedzial ze ok(ogladal 3 ekg,1 po ataku i 2 normalne plus przeswietlenie serca)
Teraz dokucza mi strasznie zoladek,zgaga nadkwasnosc,plus to uczucie pieczenia w nogach ale tylko gdy nie jestem zajety,bo gdy pracuje czuje sie calkiem calkiem i nogi mnie nie piecza.Najgorsze sa wieczory i jak klade sie spac,wtedy mozg tak jakby pracowal na ekstra obrotach,czuje drzenie wewnatrz,a jak zamkne oczy galki ocznbe tak jakby drzaly.Gdy jestem taki naladowany rozdrazniony czuje dreszcze na calym ciele.
Z gory Dziekuje za pomoc
napisał/a: *MILKA* 2007-12-15 19:25
Ja mam bardzo podobne objawy jak ty. Nerwicę stwierdzono u mnie 10 lat temu, było tragicznie, ale nauczyłam sie z nią żyć. proponuje ci abyś udał się do neurologa i prześwietlił kręgoslup ja tak zrobiłam. wcześniej bolał mnie kark, myślałam że z przemęczenia, ale ból był bardziej po lewej stronie i promieniował do klatki piersiowej, bolała mnie przy tym lewa ręka ( siniała i brakowało w niej czucia) i lewa noga strasznie bolała i piekła . myślałam że to żylaki. i tak sie męczyłam długo, często lądując na pogotowiu bo moi bliscy myśleli że coś z sercem. przy tym jak na wiek chyba młody bo 32 lata miałam ciśnienie 90/60. i okazało się że mam dyskopatię kręgosłupa, tzn że mam przepuklinę krążka który uciska mi na nerwy odpowiadające za ww bóle. do tego dochodziły zawroty głowy, silne nerwobóle, oczopląs. trochę to bagatelizowałam i nic z tego nie robiłam no i z tymi bólami żyłam. teraz jestem pod opieką fizykoterapeuty i wykonuję szereg ćwiczeń. problem jest poważny więc spróbuj może u ciebie występuje podobny problem.
napisał/a: sote 2007-12-21 21:59
jaki jest sklad procentowy tomapaxu,czy topiramatu.mieszkam w uk, tutaj tego nie znaja,potrzebuje to brac na roznorodnosc moich nastroji.w polsce mialam bardzo dobrego i kochanego lekarza psychiatre,dr.Rojek z sopotu, i oboje wiedzielismy,ze moj stan psychiczny jest ok poza tym,ze nie trzymam dystansu do niczego.jestem swiadoma osoba i chce wrocic do tego leku .warjuje z ta hustawka nastroji,ludzie zaczynaja mnie odbierac jak wariatke.nie panuje nad tym.wiem, ze lek ten jest lekiem przeciwpadaczkowym i wiem jak to na mnie dziala .jezeli jest jakis lekarz na forum,prosze o sklad lub angielska nazwe.ps.opieka lekarska jest w uk gowniana.
napisał/a: KOWIACZ022 2008-05-07 12:39
POMOCY!!!!!!
MAM PROBLEM Z BÓLEM KARKU JEST NIE DO OPISANIA DO TEGO NIESAMOWITY BÓL JAKBY PIECZENIE W KOLANACH AZ SIE NA CALE NOGI ROZCHODZI... JAK SOBIE POMYŚLE O TYM TO JESZCZE BARDZIEJ MNIE BOLI DO TEGO JAK JUZ SIE TO POCA MI SIE RECE CHOC MAM ZIMNE I ZBIERA MNIE NA WYMIOTY CZY TO OBJAWY NERWICY CZY FOBII DEPRESJI CZY CO? KTO MI POMOZE PROSZE
napisał/a: KOWIACZ022 2008-05-07 17:11
mam to samo co kolega na samej górze napisal plus bóle karku sztywnienie raczej pieczenie w nogach to codziennosc czASAMI MI SIE ZDAJE ZE JESTEM JUZ INWALIDA CO TO JEST NERWICA+HIPOHONDRIA??
napisał/a: mmmadzias 2008-05-07 18:18
hej Kowiaczo22,
bóle karku wynikają z silnego napinania mięśni podczas długotrwałego stresu, akurat na tą dolegliwość jest najlepszy poprostu masaż.Pytasz czy masz hipohondrię, jeśli wmawiasz sobie choroby gdy tylko coś zaboli, szarpnie czy zakłuje to tak, objawy które opisujesz są spowodowane napadami lęków(nerwicy).Pieczenie w okolicy kolan, to też objaw nerwicy, ja miałam pieczenie całych ud i okolic kolan i trochę łydek, było to okropne.czy twoje objawy pojawiły się nagle?czy trwaja już długo?może kojarzysz fakt czym są one spowodowane, bo to pierwszy krok do leczenia się z tego.trzeba wiedzieć co jest powodem tego że nasz organizm tak cierpi.Trzymaj się i jak coś to pisz>Pozdrawiam
napisał/a: KOWIACZ022 2008-05-08 08:09
mmmadzias):) dziekuje ci powiedz mi tylko czy od tego pieczenia mialas powiekszone wezły na sciegnach z tylu kolan masakra jak mnie piecze mam gule ze szok ide do lekarza dzis bo chodzic nie moge tak mnie piecze az sie rozchodzi to pieczenie na uda i ciutke na łydki...pozatym mam w gardle jakas kluche..nie moge nic jesc bo mi sie nie chce jestem napiety zatrzęsiawkowany ze pale fajki jedena za drugą az prawie sliny nie mam;/;/;/ wszystko robie w przyspieszonym tępie..tak sie zeschizowalem ze z mokra glową po kapieli jak wrócilem z pracy wylecialem na dwór zeby zadzwonic do mojej kolezanki pielegniarki sie zapytać co mi jest!!?? nie moglem usiedziec w domu az mnie nosi;/;/;/ serio czyje sie jak wraki człowieka a jak sobie cos dodam do tego i pomysle to mam znów takie objawy jak mysle;/;/;/ a zaczeło sie to z miesiac ponad temu nogi mnie zaczeły bolec jak sobie o nich pomyslałem a po znów poł miesiaca pomyslalem o karku i zaczał rwać sztywny jak pal azji ale teraz naprawde mi dokucza ze nie moge normalnie funkcjonować;/;/;/ czuje sie słaby normalnie wraki;/ nerwice mialem od lat trzesiawki zimne poty eksplodowani ale nie leczylem tego czy to mozliwe zeby mnie tak potarmosiło??? czy to ja nie wiem co ty odp:)pozdrawiam cie cieplutko
napisał/a: mmmadzias 2008-05-08 09:09
hej kowiaczo22
To nic innego to co czujesz jak ataki paniki, napędzamy sie sami i musisz z tego wyjść, njalepiej z pomocą lekarza.Jeśli chodzi o te pieczenie to węzłów nie miałam powiększonych, idź do lekarza może masz jakiś stan zapalny tylko.
Kowiacz ja przeszłam już chyba wszystko, i trzesawki i miękkie nogi i bezwład i serce i żołądek i biegunki zawroty głowy i problemy z oddychaniem.Rożne dolegliwości miałam w różnych etapach swojego życia.Wiem jedno, nie leczyłam tego od początku i nabawiłam się silnej nerwicy tak że jade na psychotropach.Pomyśl nad lekarzem, udaj się do swojego rodzinnego a jeśli poleci Tobie psychiatrę to zachęcam, to żaden wstyd.Mnóstwo ludzi chodzi.
napisał/a: KOWIACZ022 2008-05-08 10:46
hey bylem u lekarza dala mi zlecenia na rozne badania czuje sie okropnie masakra jest rece mi zesztywnialy ze nie moglem sie podpisac mam nadzieje ze mi przejdzie dostalem skierowanie do neurolaga na krew i jakby bylo oka to do psyhiatry... a twoim zdaniem co to moze byc cale cialo mi sztywnieje nawet mam problemy jak pisze teraz pozdrawiam
napisał/a: KOWIACZ022 2008-05-08 11:15
wezły na kolanach mam od zapalenia pewnie za zajechane mi sie zdaje a mialas zacisk szczęki lub dziwne dretwienie jezyka czy kluche w gardle? jestem tak speniany ze az czerwony i cisnieniomierz nie chce mi zmierzyc cisnienia nie wiem dlaczego...czuje sie jak bomba odp
napisał/a: KOWIACZ022 2008-05-08 11:23
a i jeszcze jedno jadlaś cos czy słabo? spadłas na wadze? mi sie wogóle jesc nie chce tylko papierochów dostalem jakies narazie tabletki traxene czuje ze troche mnie puszcza ale i tak jest nie bardzo to dopiero 1 tabletka...mam nadzieje ze podziala
kiedys bralem hydroxyzyne cloraxen belergot ale odstawilem bo stwierdzilem ze mi to nie pomaga teraz chyba sa tego skutki sam nie wiem co mam myslec
napisał/a: krysia1705 2008-05-08 11:43
!Hej KOWIACZO22 wyluzuj !!! zazywaj narazie te tabletki i nie panikuj,in bardziej bedziesz obsesyjnie myslal o tym zeby sie pozbyc tych przykrych objawow,tym bardziej bedziesz sie nakrecal,dlatego czujesz sie jak na bombie.Spokojnie,powoli to wszystko minie,nic na sile,Wiem ze czasem nie jest latwo bo sama przechodzilam przez ten koszmar(mialam wiekszosc takich objawow jak ty)ale to sie da zrobic,tylko nie juz,teraz,natychmiast! Idz do tego psychiatry i sprubuj sie wyciszyc(moze tabletki na poczatek beda dobre)A potem do przodu,naprawde to da sie zrobic.Pozdrawiam,pisz dalej co z toba