nerwica potężne objawy

napisał/a: whiskas87 2013-12-08 17:58
siemka. mam 26 lat nerrwica ciągnie sie od około 2 lat. Zaliczam wszystkie objawy.... wymioty dreszcze,drgawki ,szum i pisk w uszach, dretwienie konczyn, i wszystkiego co mozliwe.zatykanie uszu, ogromne pocenie i totalna derealizacja jestem ciałem nad ktorym nie panuje. Znam przyczyny (mam zalozony na stałe cewnik , rodzina przyjaciele koledzy.... nie ma kogos takiego ) wyrzekli sie mnie. W dodatku matka schizofreniczka rozwiedziona z 0jcem.Mieszkam z nią sam i wkręcam se ze ja rowniez bede na to chory.Przebyłem 10 operacji ,zaliczyłem szpital psytchiatryczny gdzie powiedziano mi jak mam życ. Ok zrobiłem wszystko co wskazali .Poszukałem pracy znalazlem dziewczyne .......niestety moja choroba okazała sie dżumą dla iknnych przez pół roku zmieniałem prace 6 razy( pracodawcy zwalniali mnie z powodu mokrych spodni,czestych przerw na toalete i wiecznych zwolnien lekarskich ,Ciągle zakażenia) dziewczyna rzucila mnie jak tylko dowiedziala sie co i jak) pozatym impotencja totalna. brak kasy potęzne długi na materiały medyczne i leki. nie mam juz ochoty wstawac z lozka. Podpowie mi ktos jak sie zx tego podniesc.... czy znow udac sie do szpitala??? co mam robić??......
napisał/a: aniolek27 2013-12-09 22:38
Hey kolego, własnie przeczytałam twojego posta, powiem tak, widać że życie Cię nie rozpieszcza, kłopoty rodzinne, zdrowotne i podziwiam że weszłeś tu tak bez oporów napisałeś co i jak wygłada, nie wiem co Ci doradzić jesli sam podświadomie uważasz że wczesniejszy pobyt w szpitalu pomógł to jeśli nie znajdziesz innej drogi to myśle że to dobry pomysł, wiem też że raczej nie fajnie społeczeństwo reaguje na ludzi innych że tak się wyraże, to nie twoja wina to co Cię spotkało w życiu, ale wiem też że sa Dobrzy ludzie, pracodawcy któryś wkącu zrozumie twoja chorobę i nie będzie robił z tego problemu, choć nie wiem czy masz na tyle siły i cierpliwosci by dalej szukac, tak samo jesli chodzi o dziewczyne ta odpowiednia zrozumie i zaakceptuje to.Ja tez mam nerwice, dzis od dawna mialam atak, bylo ciezko, wiem tez ze Wiara duzo daje, siła i cierpliwosc, tagze zycze Ci tego.