nerwica? neurotycznosc? zaburzenia hormonalne?

napisał/a: inquieto 2014-01-02 23:39
Witam.
Pisze bo mam problem i już obejrzałam cały internet i domyślam się bardzo wielu chorób z tym związanych. Dużo czytałam o objawach i większość się zgadza. A mianowicie, jestem bardzo wrażliwa aż za bardzo. Często płacze z byle powodu. Ostatnio od paru miesięcy mam pewnego rodzaju zaburzenia pamięci. Był okres jak miałam problemy ze snem. Bardzo szybko się poddaje w pewnych sprawach i bardzo łatwo można mnie wyprowadzić z równowagi. Wystarczy minimalny stres i mój organizm wariuje. Często się źle czuje boli mnie głowa czy żołądek bez powodu. Ostatnio mam uderzenia gorąca myślałam ze to gorączka ale temperatura była w porządku. W dzieciństwie również doszkalam bardzo silnych emocji, w sumie dalej ich doznaje z przyczyny ojca alkoholika. Zauważyłam w sobie taka chęć lubienia mnie przez wszystkich. Chciałabym być akceptowana, lubiana i otaczana przez wielu ludzi. Gdy słyszę jakieś negatywne uwagi o sobie bardzo to do siebie przyjmuje. Nie umiem olać opinii innych. Mój chłopak bardzo się o mnie martwi i podejrzewa również tarczyce . Z tego co wyczytałam w internecie mogę mieć choroby wymienione w temacie, Jeżeli się nie upewnię co i jak to pójdę do lekarza ja jednak prosiłabym was o jakieś nakierowanie. Czego mogę się spodziewać ? Do jakiego lekarza powinnam udać się o poradę czy uzyskać konkretną odpowiedź? Bardzo dziękuję za odpowiedz.
napisał/a: inquieto 2014-01-03 08:48
Sytuacja się nieco zmieniła. W nocy dostawałam jakiś dziwnych ataków lęku, paniki strachu i ogromnego stresu jednocześnie. N a samą myśl że mi coś jest dostawałam tych ataków płaczu i lekkich duszności. Trwało to ok 5 minut i potem byłam już świadoma bez żadnego strachu co z kolei trwało jakieś 10 minut i potem wyżej opisany atak znów następował. Trwało to może godzinę. Proszę pomóżcie nie wiem co robić :(