Nerwica na punkcie zycia

napisał/a: picia10 2014-02-04 16:50
Witam mam 22 lata i ostatnimi czasy czuje ze nie potrafie nic zrobic denerwuje sie . jestem zawodowym kierowca i nawet nie umiem zrobic prostych rzeczy przy samochodzie i odrazu mam zmartwienia , ze nikt mnie nie mogl nauczyc , inni jakos sa spokojni nie maja takiej presji a ja sie poprostu boje ze nie moge nic zrobic samemu.Skad mam takie leki przed praca np ze jak strzeli mi opona to sobie nie poradze itp
napisał/a: malutka35 2014-03-05 14:39
Hej,mam nadzieje,ze jeszcze tu zajrzysz. Na etapie mojej nerwicy,analizujac sie sama,doszlam juz do mojego dziecinstwa i relacji z rodzicami. Zawsze chcialam tego uniknac,ale bez tego nie da rady. Mam tak samo,czegokolwiek nie zaczne od razu rodzi sie niepokoj i lek,ze nie dam rady,ze cos zepsuje itd. No coz,jesli ktos cale zycie wklada ci do glpwy,ze nic nie jestes wart i sobie w zyciu noe poradzisz to jestes tym przesiakniety i cokolwiek nie zrobisz,twoja podswiadomosc zawsze cie bedzie blokowac. Przemysl to
napisał/a: sylwka90 2014-03-18 19:06
Na moje doświadczenie to raczej nie ma to za dużo wspólnego z nerwicą lękową.. ale.. ale napewno ma to związek z psychiatrią bo ewidentnie coś jest nie tak skoro masz taką blokadę, ale żadnych widzę objawów somatycznych nie masz więc ciężko powiedzieć co to jest