Nerwica, jak z nią walczyć?

napisał/a: paulina1995 2017-05-08 18:41
Witam, mam 22 lata i od pewnego czasu podejrzewam u siebie nerwice wszystkie badania wychodzą dobrze, a ja czuję, że nie daję rady, jak sobie radzić ?
djfafa
napisał/a: djfafa 2017-05-09 08:16
Ale nerwicę diagnozuje psycholog/psychiatra, więc o jakich badaniach mówisz?
napisał/a: paulina1995 2017-05-09 11:36
Źle napisałam, chodzi o badania które robiłam bo sobie wkręcałam najróżniejsze choroby przez to.. I ciąglę myślałam ze mam problemy z sercem, że zaraz mi się coś stanie, ostatnio w nocy dostałam duszności i leżałam w szpitalu pod tlenem, wszystko wyszło dobrze.. Psycholog mi mówiła, że u mnie jest to nerwica, ale ja tego nie mogłam dopuścić do siebie, ale w ciągu ostatnich dni zrozumiałam i przeraża mnie to wszystko.. nie mogę spać, kręci mi się w głowie, czuję się jakbym gdzieś w środku umarła.. Nie chce brać żadnych leków ponieważ przepisali mi hydroksyzynę, ale po niej czuję się ospała i działa tylko na trochę później problem wraca.. To dopiero początek tego wszystkiego.. Nie mam pomysłu jak wrócić do siebie, żeby to wreszcie wszystko się wyprostowało.. Szukałam na róźnych portalach i trafiłam tu.. Pomyślałam, że może jakoś na tej stronie się zmotywuję i coś pomoże.. bo wysiadam przez to emocjonalnie, najgorzej wieczorami kiedy jestem już zmęczona i chce zasnąć a nie mogę :( nie wiem co z tym robić już do reszty..
djfafa
napisał/a: djfafa 2017-05-10 07:37
Na forum masz wątki osób z nerwicą, poczytaj, wspierają się wzajmnie. Bo co innego można Ci doradzić? Psycholog/psychiatra tam chyba powinnaś szukać pomocy.
napisał/a: paulina1995 2017-05-10 07:56
Chodzę do psychologa, ale mało co daję. Mam nadzieję, że się ułoży. Okej, poszukam, dziękuję