Nerwica i Zomiren

napisał/a: Ahmedos 2011-01-04 11:29
witam

zauwazyłem ze od jakiegos czasu weszła we mnie nerwica. W pewnym momencie nasiliła sie do tego momentu ze w pracy wszystko mnie denerwowało byłem nadpobudliwy i ciągle miałem kucie w klatce piersiowej i w okolicy mostku do tego dochodziły czeste bóle brzucha. Rano gdy wstaje mam dzisny niepokój odrazu zaczyna mnie bolec brzuch i gopnie na kibelek. Dodam ze mam tez przewlekły katar i ciągłą pluche w gardle jak sie budze. Byłem na usg jamy brzusznej, ekg i gastroskopi.wszystk niby ok. Kupiłem sobie nerwobonisan i troszke to załagodziło. Ostatnio lekaz rodzunny przepisał mi zomiren. Biore rano połówke i troch sie uspokoił nie ma tego kłuci w klatce. W sylwestra wziołem rano połówke a wieczorem sie troszke napiłem wódki. Od tamtej pory ciągle mi niedobrze i brzuch mnie boli. Czy to jakies zatrucie po tym proszku i alkoholu czy nerwica weszła mi teraz w żołądek???
napisał/a: Przeminio 2011-01-04 21:03
Ahmedos z tego co mi wiadomo przy stosowaniu leku Zomiren nie wolno pic alkoholu bo nasila dzilanie leku ,moim zdaniem powinienes jak najszybciej skontaktowac sie z lekarzem rodzinym
napisał/a: Przeminio 2011-01-04 21:07
Ja od miesiaca bralem leku o nazwie Neurol Sr to odpowiednik leku Zomiren z poczatku bylo dobrze od jutra bede sotosowal lek Zomiren by Neurol nie moglem dostac w aptece,nie wiem co sie zemna dzieje wstaje rano od razu czuje skurcz z lwej strony musze ciagle podnosic reke zeby skurcz byl mniejszy pozniej troszke przechodzi ale ogolnie jest fatalnie to trwa juz tyle czasu i caly czas inna diagnoza,czy ktos moze cos wiedziec wiecej na ten teamt pomoc mi
napisał/a: k23 2011-01-05 02:27
Przeminio sprawdz pw
napisał/a: Przeminio 2011-01-06 22:05
Oj mnie by duzo pisac jesli chodzi o moje dolegliwosci na dzien dzisiejszy biore lek zomiren no i oczekiwalem wiecej bo nie czuje sie caly dzien tak jak bym sobie zyczyl ;/tak jak dodalem wczesniej nie ma dnia zebym nie mial bolu w klatce piersiowej a najczesciej z lewej strony w okolicy serca
napisał/a: Ahmedos 2011-01-10 13:23
byłem na gastroskopi oto wyniki:

Przełyk prawidłowy, w inwersji widoczna niewielka nieszczelność wpustu. W dnie żołądka zalega treść żołądkowa. Błona sluzowa żołądka o wyglądzie prawidłowym. Odzwiernik drożny. Opuszka XIIcy i cz. zstepujaca w normie. Wyniki testu ureazowego ujemny.

Gastrolok powiedział ze wszystko ok, ale mi ciągle jest niedobrze. Mam uczucie pełnosci po kazdym jedzenieu ciągle bekam. Co to moze byc??? To przez tą nerwice? Czy tez zomiren moze powodowac uczucie ze jest mi niedobrze i boli mnie brzuch.???
napisał/a: joskok 2011-01-14 13:43
Mam taką sytuację brałam Mozarin chyba najsilniejszy inhibitor wychwytu serotoniny i prezsatałam go brać bo nic na mnie nie działał miałam straszne skutki odstawienne wytrzeszcz oczu dezorientacja serce biło jak oszalałe, bezsenność myślałam że zwariuje dostawałam ataki szału. Poszłam do lekarza prywatnie i ten mi przepisał Zomiren SR 2-3 tb. na dob ę Miansec i Parogen czyli paroteksynę która również jest silnym inhibitorem zwrotnym serotoniny boję się że to będzie tak jak z mMozarinem. poradzcie coś czy ktoś miał podobne objawy

Joanna
napisał/a: Przeminio 2011-01-17 21:10
Jesli chodzi o Zomiren jaog biore od tygodnia i umnie zero poprawy ;/juz tez trace nadzieje co mi wogle pomoze,bole w klatce piersiowej wogle cala lewa strona w okolicy serca i nizej ;/masakra
napisał/a: Przeminio 2011-01-20 19:48
Dwiedzialem sie tez ze lek Zomiren to lek nasenny i ze trzeba brac go wieczorem anie tak jak ja rano,wiec super mam lekarza;/
napisał/a: Rolnik 1973r 2011-01-22 16:24
Ja kiedyś brałem zomiren 3x0.25 i pomógł i żadnych ubocznych ani odstawiennych nie miałem, a brałem ponad rok.
napisał/a: justysiam22 2011-01-25 15:44
ja tez brałam zomiren ale lekarz rodzinyy mi to zapisał, ale zdecydowałam isc do psychiatry i kazał mi odstawic ten lek...na tą chwile biore Coaxil i w razie potrzeby hydroxyzinum vp... na razie poprawy nie widze bo biore te leki tylko tydzien... a pamietajcie leczenie nie raz wymaga długi okres czasu... mi na pierwszym spotkaniu powiedziała ze przynajmniej pół roku musze sie leczyc....a potem sie zobaczy
napisał/a: bartekgdy 2011-03-17 13:57
Absolutnie odradzam laczenia alkoholu z zomirenem... Ja po taki polaczeniu robilem straszne rzeczy ...