nerwica czy depresja?

napisał/a: alpen 2006-10-09 18:41
Od trzech lat leczę się na depresję pobieram leki Rexetin. Ostatnio czuję się bardzo dobrze, gdyby nie to duszenie w gardle moja pani doktor stwierdziła, że to jest nerwica.
Może ktoś wie jak to wyleczyć.......
napisał/a: Serena1 2007-01-26 10:23
rexetin powoduje duzo skutków ubocznych ludzie którzy biorą ten lek skarżą się na:bezsenność,duszności (właśnie duszenie w gardle),skurcze mięsni, zawroty głowy itp.Więc być moze wystarczy porozmawiac o zmianie leku, ten nie jest odpowiedni ja go nie polecam. Poczytaj choćby ulotkę.
napisał/a: alpen 2007-02-12 18:48
Dziękuje za odpowiedź!!
bardzo dlugo zastanawiałam się nad twoją wypowiedzią na temat rexsetinu. Postanowiłam sama go odstawić robiąc to stopniowo tzn. biorę 20mg co drugi dzień(narazie przez tydzień ) a później chcę brac po 10mg. Jak narazie czuję się dobrze, gdyby nie duszeniei te ranne drgawki. Wygląda to tak jakby ,,targały mną nerwy" trwa to przeważnie od godz. 04-tej do wstania czyli do6-tej. Jeżeli chodzi o zmiane leku to chyba nic z tego, ponieważ mój lekarz co wizyte jest przeze mnie informowany o ,, duszeniu" i nic z tego- jest mi już głupio wciąż o tym nawracać.