nerwica czy coś innego ?

napisał/a: emilk 2016-03-30 20:33
Witam mam 26 lat, 3 tygodnie temu zaczęło boleć mnie w górnej prawej strony klatki piersiowej,ból pojawiał się nawed przy lekkim dotyku,albo ruchu,taki jak przy urazie.Po nie długim czasie ból przemieściL sie na drugą stronę klatki i lewą rękę w okolicy łokcia.Doszedł do tego suchy męczący kaszel i duszność,temperatura ciała wzrosła max do 37,5 C.Udałem się do lekarza,lekarz przepisał mi Bactrim forte i flegamine.Niestety to leczenie nie poprawiło mojego stanu zdrowia,zacząłem się zastanawiać i rozmyślac co mi dolega,nakręcilem się i dostałem ataku paniki ( od 6 lat choruje na nerwicę lękową,obecnie biore wenlafaksyne 225mg i pramolan,chodź zauważyłem,że nerwica nasilila się w ostatnim czasie,do tego wszystkiego męczy mnie refluks żołądka,biorę Piastprazol.) Pogotowie zabrało mnie do szpitala,dostałem zastrzyk na uspokojenie i kroplowki z potasem i innymi minerałami.Zrobiono EKG które nic nie wykazało złego i morfologie,podwyższone leukocytów do 13,97,Glukoza 160 i spadek potasu 3,30.Oprócz tego inne wyniki w normie.Po kilku godzinach wypisano mnie do domu,lekarz przepisał mi antybiotyk Taromentin,gdyż stwierdził że mam infekcje górnych dróg oddechowych,od pięciu dni biorę ten antybiotyk i nie ma żadnej poprawy a ja odchodzę od zmysłów i się nakrecam,czując się zmęczony i wyczerpany tym wszystkim.Czy lekarz mógł coś przeoczyć ? Proszę o pomoc :(