Nerwica + alkohol

napisał/a: eloziom125 2013-11-01 17:46
Witam, kiedyś żeby nie mieć objaw nerwicy piłem alkohol i czułem się na prawdę bardzo dobrze, jakby jej nigdy nie było.
Po wizycie u psychiatry, który okazał się jak dla mnie debilem, ponieważ przepisał mi tylko leki i kazał brać jak mnie łapie jakiś lęk, zawroty głowy, nic kur.. jak z tym walczyć żeby się wyleczyć. Na początku strasznie we mnie uderzało byłem spokojny nic mnie nie denerwowało, później gdy brałem leki słabiej działały. Zdarzył się taki tydzień, że czułem się wspaniale zadnych lekow, zawrotow glowy, ogolnie chcec do życia. Przyszedł piątek wypiłem ok 300 ml wódki i piwko, na 2 dzień taka zwała że nie mialem ochoty na nic, co chwile jakies leki i tak do tej pory nie moze mi przejsc, na 2 dzien po alkoholu są ze mnie zwłoki.
Piję regularnie witaminy, magnez nie wiem co się dzieje, teraz na weekendzie nie moge sie nawet napic paru piw bo na 2 dzien strasznie sie czuje, na 3 dzien wstaje rano jak nowo narodzony ale po jakis 2 godzinkach znow wraca to zmeczenie i ten dziwny, niemily dla mnie stan !

Proszę o jakieś wskazówki, czy ktoś miał również takie objawy, palic marihuany nie moge pic nie moge to jak tu się bawić, ja mam dopiero 18 lat :(
napisał/a: karolina1685 2013-11-11 21:39
Cześć:) Też mam nerwicę i niestety, albo i stety pić alkoholu niewskazane bo mam podobnie jak Ty następnego dnia nie najlepiej się czuję psychicznie. Kiedyś normalnie potrafiłam wypić dużo alkoholu na imprezach itd. ale odkąd mam problemy z nerwicą alkohol to dla mnie przekleństwo, ponieważ następnego dnia źle się czuję psychicznie i lęki mam większe niż zazwyczaj, a nawet kiedy od dłuższego czasu z nerwicą problemów nie miałam to wystarczy upicie się i lęki wracają gdy już się wytrzeźwieje.
Nie wiem czy większość tak ma czy nie, ale już słyszałam nie raz że alkohol i nerwica nie idą ze sobą w parze i jest to niewskazane.
napisał/a: eloziom125 2013-11-24 18:51
wlasnie to jest najgorsze bo ja lubie duzo wypic :( a na 2 dzien jest masakra, praktycznie co weekend