Nerwica a problem z językiem

napisał/a: carolina122 2009-07-15 16:03
czesc dziewczyny
nie krytykujcie .Pomozcie mi prosze o odpowiedz.
Lecze sie na nerwice moze stad takie glupie pytaniewink
Jak jest jezyk , i przejedziecie palcem po nim? (dwoma palcami) tak jabys cie
go chwytali
macie takie zgrubienia z przodu na nim .
prosze o odp. bo juz sie zchizuje ;-(
napisał/a: carolina122 2009-07-15 16:04
acha dodam ze one sa w jezyku po bokach z przodu ,
napisał/a: Lynn1 2009-07-16 14:26
Eee...masz na mysli kubki smakowe?
napisał/a: carolina122 2009-07-16 17:01
Lynn napisal(a):Eee...masz na mysli kubki smakowe?



nie jest tak jakby byl w srodku ezyka zaraz kolo tych zył to jest wypukle , kurde co to jest a moze to naturalna budowa jezyka nie wiem mam schizy macie cos takiego
napisał/a: Lynn1 2009-07-16 23:30
Uspokoj sie to naprawde nic zlego. Opisz to dokladniej ok? Czy wyczuwasz ze jest to dosc duze? czy moze widzisz to lub tego zarys? Jak dla mnie to calkiem naturalne i wszyscy to maja :) No, ale moze zle sie rozumiemy i mysle o czyms zupelnie innym.
napisał/a: carolina122 2009-07-17 00:18
A wiec tak
dokladnie opisuje
jak jest srodek jezyka ,i jak od srodka jezyka chwytam go dwoma palcami iprzejezdzam w bok to czuje takie zgrubienie i z jedne j i z drugiej strony, moze to jakieś miesnie .Cały jezyk jest normalny plaski a po tych bokach mam dwa zgrubienia jedno wieksze drugi bok mniejszy nie wiem jak to wytłumaczyć . Może jestem nienormalna ,to wszystko wina tej nerwicy ;-(
albo mam serio coś tam ???
napisał/a: Lynn1 2009-07-17 00:28
Dalej uwazam ze to normalne :) Powaznie. I chyba jedynym problemem jest Twoj stres. Ale jesli poczujesz sie lepiej wybierz sie do lekarza i poinformuj go o tym. Jestem pewna ze to nic takiego.
napisał/a: carolina122 2009-07-17 00:33
Lynn napisal(a):Dalej uwazam ze to normalne :) Powaznie. I chyba jedynym problemem jest Twoj stres. Ale jesli poczujesz sie lepiej wybierz sie do lekarza i poinformuj go o tym. Jestem pewna ze to nic takiego.



dziekuje za zainteresowanie

ale mam pytanie ?
sa takie zrubienia ?
i to normalna budowa ,jezyka?
Opisywałam juz problem ojej nerwicy na tym forum, juz bylo dobrze i caly czas wracca
teraz chyba wróciło nie wiem co robic .Myślę nad jakims psychologiem ale mam obawy hm
To siedzi w mojej głowie . Jak raz na tydzien czegos nie znnadje to jest żle.
Dziekuje i pozdrawiam
napisał/a: Lynn1 2009-07-17 00:49
Wiesz ja mam fobie i nerwice natrectw i zyje :P Chodzilam juz do roznych psychologow ale ich tak latwo wykiwac i zbalamucic ze dopiero bajery wymyslaja :) Moja mama nie jest zachwycona moja postawa :PP Podobno psychologa nie da sie oszukac bo on to "zauwazy". Ja ich puszczam w maliny od kiedy skonczylam 13 lat i pod koniec sesji wychodzi na to ze to oni maja problem nie ja. Wiem ze to uciazliwe ale nawet da sie z tym zyc :P