nerw strzałkowy?

napisał/a: slayer1 2011-09-29 14:25
Witam

mam problem z prawa noga ( z internetu wyczytałem ze może być to nerw strzałkowy _ problem z chodzeniem , nie mogę stanąć na piecie , _ ale nie mam problemów z ruszaniem palcami jedynie ograniczony ruch w płaszczyźnie gorą dół stopy tzn mogę trochę podnieść stopę do góry ale nie tak swobodnie jak w lewej nodze i ruch okrężny także brak swobody ( tak jak by była jakaś blokada ) i problem z chodzeniem .Wiem powinienem pójść do lekarza _ tylko termin wizyty wyznaczony jest na listopad ( neurolog ) do tego czasu mogę sam sobie jakoś pomóc .Pytanie jakie mogą być przyczyny _ brzuszki ( intensywne _ nie prawidłowo wykonywane ) ,ćwiczenia aerobowe, rozciąganie , siłownia _ trening siłowy, czasami tez biegam w miejscu, dom taki trening i z tym nie mam problemu a z chodzeniem tak , długie siedzenie przed komputerem ? Mogę sobie jakoś sam pomoc do czasu wizyty u lekarza najbardziej mnie martwi problem z chodzeniem _ masaż jakieś ćwiczenia ? .Może powinienem się udać najpierw do ortopedy rtg nogi bo może jest to coś innego ?