Nervomix control na stres

napisał/a: angiella 2014-12-27 14:38
Powiedzcie mi, bo słyszałam od znajomej farmaceutki, że na stres jest bardzo dobry właśnie nervomix control. Jest ziołowy, więc dostępny bez recepty. Pomaga w przypadku gdy jestem zestresowana ale leczenie nie wymaga jakiegoś super mocnego środka. Macie doświadczenie z tym produktem? Chciałam sobie kupić ale chciałabym poznać również Wasze opinie :)
napisał/a: gogler7 2015-07-24 08:39
znam osoby, którym pomógł. Zaczęło po nim lepiej się czuć. Ma wyciąg z melisy, głogu, witaminę b6. Ogólnie składniki są naturalne i ziołowe.
napisał/a: ania_w1 2015-08-03 15:36
Witaj,
Nervomix spoko, ale czegoś wg brakowało. Znalazłem Supervisor Formula od Avity, myślę, że podobne ale jest z tym "czymś".
napisał/a: gogler7 2015-08-17 10:22
ania_w napisal(a):Witaj,
Nervomix spoko, ale czegoś wg brakowało. Znalazłem Supervisor Formula od Avity, myślę, że podobne ale jest z tym "czymś".


wiesz, jest też mocniejsza wersja, czyli nervomix forte. Tam jest już dodatkowy składnik - waleriana.
napisał/a: Siatkareczka 2015-10-06 20:10
czyli zwykły nervomix jest wskazany do częstszego stosowania przy codziennych stresach a wersja forte przy cięższych stanach?
napisał/a: gogler7 2015-10-15 15:05
grodzki napisal(a):czyli zwykły nervomix jest wskazany do częstszego stosowania przy codziennych stresach a wersja forte przy cięższych stanach?


Tak, można tak przyjąć. Ogólnie nervomix z walerianą nie można zbyt długo stosować (ciągle). Jest to po prostu mocny specyfik, ale oczywiście bezpieczny jeśli stosuje się go zgodnie z ulotką. Waleriana pomaga między innymi się wyciszyć.
napisał/a: Siatkareczka 2015-10-15 21:15
na pewno można się wspomagać takim specyfikiem z walerianą, ale na pewno nie powinno go się stosowac jako sposób an ukojenie nerw za każdym razem.
napisał/a: gogler7 2015-10-20 16:20
tutaj akurat angiella ma nieco delikatniejszy problem. Wiec w przypadku codziennego stresu wersja control jak najbardziej powinna być wystarczająca.
napisał/a: Siatkareczka 2015-10-21 13:36
no tak mozna brać nervomix na silniejsze i lżejsze stresy, jeżeli w ogóle stres można w ten sposób kwalifikować, stres to stres trzeba go wyeliminować.
napisał/a: AsiaKo 2018-05-27 21:25
Ja mogę Ci powiedzieć na własnym przykładzie, u mnie najlepiej spisał się nervomix, w sumie kupiłam go przez przypadek. Tak jak napisałaś, dostępny jest bez recepty, ma naturalny skład, pozwala zredukować nerwy i tym samym normalnie funkcjonować, nam nerwusom:) Teraz mam je w torebce bo nigdy nie wiem kiedy może się przydać.
napisał/a: dorota3023 2018-07-12 20:15
Najlepiej brać ziołowe tabletki.