nerki

napisał/a: mercedes_25 2007-04-01 09:22
dzień dobry.od 5 lat mam problemy z nerkami -swierdzono kamicę nerek, złogi maja średnicę 3-4 mm.zawsze dolegliwości wiążą się ze zmianą pór tzn.ciepła pora na zimną i na odwrót towarzyszy temu kolka nerkowa no i po wielu męczarniach wydalenie maleńkiego tworu.jest to bardzo męczące i zatruwa mi życie . w tej chwili od miesiąca mam gorączkę dochodzącą do 38 i delikatne kłucia w nerce .badanie ogólne moczu wskazało liczne bakterie i obecnośc szczawianów Ca.dostałam cipronex ale po 3 dniach dalej mam gorączkę i mnie kłuje co jakiś czas.co ja mam robić lekarz jest beznadziejny i tylko na mnie eksperymentuje i w kółko wysyła do ginekologa (w tych sprawach jest wszystko ok)na odczepnego.co mam robić ?co zastosować?błagam pomocy!
napisał/a: klapouszek2 2007-04-01 23:04
Polecam NeoFitolizyne - to taka pasta do rozpuszczenia w wodzie i do picia o działaniu moczopędnym i przeciwzapalnym. Stosowana jest w infekcjach i stanach zapalnych dróg moczowych. Profilaktycznie w kamicy nerkowej i piasku nerkowym. Jednak przez działanie moczopędne może przyspieszać wydalanie innych leków więc trzeba to wziać pod uwagę i stosowac w odpowiednich odstępach czasu z innymi lekami. (Podobne działanie ma też Debelizyna czy Ginjal)
napisał/a: Peter 2007-04-02 09:05
I tylko tyle dodam, że konieczne przy tym leki rozkurczowe np. NO-SPA. Ułatwia też wydalenie kamieni nerkowych i łagodzi ból z tym związany ciepła kąpiel.