nawrót choroby mimo bycia wciąż na antybiotyku

napisał/a: leelee2 2017-02-19 23:05
hej mam pilną prośbę o pomoc.. zaczęło mnie rozkaładać już z dwa tyg temu, zeszły weekend przeryczałam z bólu, bolało mnie wszystko, głęboko w uszach, gardle, mięsnie, kości, gorączka, katar wodnisty lał się jak rzeka itd, dostałam od lekarki antybiotyk azitrolek 200mg/5ml co 12h przez 6 dni. Na początku była lekka poprawa, katar z wodnistego zrobił się jak glut, ale od wczoraj zaczeło mi wszystko wracać, rozbicie, ból, zwłaszcza z tyłu głowy i uczucie rozsadzania jej, chrypa.. co mogę w takiej sytuacji zrobić? jutro rano mam ostatnią dawke antybiotyku i nie wiem co robić, do lekarza nie mogę iść bo ubezpieczenie będę mieć znów dopiero od przyszłego miesiąca, a nie stać mnie prywatnie..
djfafa
napisał/a: djfafa 2017-02-20 12:16
Objawy wskazują raczej na infekcję wirusową, dlatego antybiotyk nie działa. Natomiast takich infekcji nie da się "diagnozować" poprzez neta.
napisał/a: leelee2 2017-02-23 19:47
gdyby to było wirusowe to by chyba już przeszło, a dalej mam wszystkie objawy i czuje się okropnie.. Wiem że się nie da, ale jak pisałam wcześniej nie mam możliwości pójścia do lekarza dlatego szukam jakiejkolwiek porady w internecie jak chyba każdy w takiej sytuacji..