Nawracajacy Ostry bol glowy trwajacy ulamek sekundy

napisał/a: LaParisienne 2014-08-11 22:04
Witam,
na imie mi Izabela i mam 20 lat.
We wrzesniu 2 lata temu, bedac w klubie nocnym mialam pierwszy atak epilepsji wywowalny stroboskopem.
Powiedzialam o tym mamie, bylysmy razem u lekarza ktory dal mi skierowanie do szpitala. Wszystko to mialo miejsce 4 miesiace po moim ataku. Mama bowiem to zbagatelizowala z racji tego iz atak nigdy wiecej sie nie powtorzyl. Raz na kilka dni mialam jednak to
uczucie leku w klatce piersiowej, i skurcz calego ciala na ulamek sekundy. PO jakims czasie stalo sie dla mnie oczywiste ze owy skurcz i odrzut ciala, to po prostu wstep do ataku, i nauczylam sie im zapobiegac gdy owy skurcz sie pojawial wiec atakow mialam od samego poczatku 3 konkretne z utrata swiadomosci. Przyjeto mnie na oddzial do szpitala gdzie dowiedzialam sie ze czestotliiwosc swiatla na jakie jestem wrazliwa znajduje sie pomiedzy 4Hz a 12 Hz. Nie mam przy sobie wypisu gdyz mieszkam teraz we Francji wiec liczby przytaczam z pamieci. Mialam przeprowadzony Rezonans magnetyczny ktory wykazal iz mam bardzo silnie unaczyniony lewy plat mozgu i to ponoc jest powod epilepsji. Co do bolow glowy. Mam jeden, bardzo czesto, raz dziennie. Jest to bol w jednym miejscu jakby cos doslownie 'strzelilo mi w srodku glowy'. Bol jest niesamowicie ostry, az poskakuje z miejsca i skreca mi glowe, oraz zamykam oczy. Cos jakby ktos strzeli mi w glowe Gumka recepturka, albo jakby cos eksplodowalo mi w glowie. Mowilam o nim lekarzowi ale ten to zbagatelizowal. Bol wystepuje tylko w jednym miejscu. tam, gdzie mam to silne unaczynienie. Czy istnieje jakies powiazanie? Co powiedziec nastepnemu lekarzowi tak, zeby do niego dotarlo ze to bardzo dokuczliwe.i bolesne? Poza tym dochodzi do tego fakt, ze kiedy wstaje, z krzesla, z lozka, po godzinie, czy po 5 minutach, zawsze mam ciemno przed oczami przez jakies 10 sekund. Przepraszam ze tak sie rozpisalam, ale chcialam jak najbardziej szczegolowo przedstawic historie choroby Pozdrawiam