Nawracająca opryszczka

monika26sz
napisał/a: monika26sz 2008-10-20 18:55
Bardzo często nawraca mi opryszczka . teraz mam trzy pęcherzyki nad górną wargą . macie jakieś sposoby na pozbycie się tego ?
djfafa
napisał/a: djfafa 2008-10-21 12:19
Taką: opcja "szukaj"
napisał/a: Daww 2014-07-22 11:11
Pęcherzyki są najgorsze, to one zarażają. U mnie odkąd biorę oprin przy opryszczce nie ma mowy o pęcherzykach, od razu przechodzi w strupka. Dobrze i szybko działa, polecam.
napisał/a: piotrosiama 2014-07-22 21:18
Ja na sobie wypróbowałam z bardzo dobrym skutkiem płyn Sonol. Niestety tego wirusa nie pozbędziesz się.
napisał/a: kaktus007 2014-08-10 00:57
mnie to tak zawsze wysypywało i to tak na wieki wieków (trzymało mi się to wiekami i było ogrooomne), że lekarz mi zapisał tabletki heviran. i teraz jak tylko mi się pojawia opryszczka, to biorę tabletkę 3x dziennie i opryszczka jest o wiele mniejsza i szybciej schodzi. ostatnio mi zeszła po tygodniu. a tak to zawsze siedziała mi na ustach bite min. 3 tygodnie i wielka była jak Kilimandżaro :(
no i smaruję to olejkiem z drzewa herbacianego. ma doskonałe właściwości antyseptyczne.
prawda jest taka, że z tą paskudną opryszczką każdy sobie radzi inaczej, bo kazdy organizm jest inny. trzeba metodą prób i błędów wypracować sobie własny sposób czego i Tobie życzę :)