Nawilżenie nosa

napisał/a: luk52 2015-09-07 22:27
Witam,

Od dłuższego czasu zmagam się z suchością nosa jest to spowodowane kurzem w pracy. Jak jestem w domu to nie ścieka mi po tylniej ścianie gardła.
Obecnie psikam 2x dziennie kroplami Tonozil. Mogę tym psikać przez dłuższy czas czy lepiej QUIXX soft?
Znalazłem też taki produkt: Tantum Protect Nasal spray

Proszę o poradę.

Pozdrawiam
napisał/a: klinacz 2015-09-08 17:23
luk52 napisal(a):Witam,

Od dłuższego czasu zmagam się z suchością nosa jest to spowodowane kurzem w pracy. Jak jestem w domu to nie ścieka mi po tylniej ścianie gardła.
Obecnie psikam 2x dziennie kroplami Tonozil. Mogę tym psikać przez dłuższy czas czy lepiej QUIXX soft?
Znalazłem też taki produkt: Tantum Protect Nasal spray

Proszę o poradę.

Pozdrawiam


Możesz psikać kroplami Tonozil, równie bezpieczne są podane przez Ciebie inne preparaty, z czego każdy ma całkowicie inny skład, dlatego tutaj po prostu korzystaj z tego, po którym masz lepsze efekty, myślę, że właśnie po Tonozilu takowe będą lepsze, niż po reszcie preparatów. Myślę, że warto byłoby przetestować Tantum Protect Nasal spray, ponieważ posiada kwas hialuronowy, który właśnie powinien dobrze nawilżyć nos.
Ale, który będzie najlepszy, to trzeba samemu próbować, jednakże każdy z tych wymienionych jest bezpieczny i można stosować długotrwale.
napisał/a: luk52 2015-09-08 17:42
Jak skończy mi się tonozil to sobie kupie Tantum Protect Nasal spray. Dziękuję za odpowiedź.