Nawilżacz powietrza

napisał/a: anula_on_line 2012-02-02 14:14
Witam mam w domu małego alergika.Chciałabym mu kupic nawilzacz powietrza,ale nie mam pojęcia jaki wybrac aby był dla niego odpowiedni.W domu jest tak suche powietrze ze cięzko jest oddychac,szczególnie w nocy,bo w dzien czesto wietrze mieszkanie.Bardzo prosze o konkretna rade.
napisał/a: gniewko2 2012-02-02 16:39
Dla alergika nie jest wskazany nawilżacz powietrza.Lepszy juz oczyszczacz powietrza:)
napisał/a: calawtrawie 2012-02-05 10:19
Jestem mamą małego alergika. U nas też sucho, więc mamy nawilżacz ultradźwiękowy z jonizatorem powietrza. Moje dziecię ma częste zapalenie krtani, nawilżacz jest dla nas zbawienny. Ważne tylko, by zgodnie z zaleceniem producenta wymieniać filtry, co by się w nich jakieś grzybki nie namnożyły.
napisał/a: anula_on_line 2012-02-05 13:26
Moj synek rowniez ma czeste zapalenia krtani.Jesli u ciebie sie sprawdza,to mogłabys mi podac model tego nawilzacza?Bardzo byłabym ci wdzięczna;)
napisał/a: calawtrawie 2012-02-06 11:26
Ja mam taki HB UH 1030B. Taki śmieszny pingwinek.
Tutaj link do niego
http://www.torres.pl/produkt-hb-uh-1030b-38421.html
napisał/a: anula_on_line 2012-02-06 16:09
Dzięki wielkie.Pozdrawiam;)
napisał/a: Margol 2013-08-05 11:10
Długo zastanawiałam się nad tym, jaki nawilżacz kupić, aż w końcu wybór padł na AIR-O-SWISS U200. Nie był aż taki drogi, a jest bardzo dyskretny i cichy. Jest idealny na te upały, bo chłodzi powietrze zimną mgiełką wodną. Dodatkowo można używać olejków zapachowych przez co przebywanie w takim pomieszczeniu staje się o wiele przyjemniejsze. Dzieciaki lepiej śpią, a skóra nie jest taka wysuszona.
napisał/a: alessa21 2013-08-08 14:16
Informacje o nawilżaczach już masz, ale jeśli masz małego alergika w domu warto też zaopatrzyć się w adrenalinę. U nas w domu wychodzę z założenia, że lepiej dmuchać na zimno i jeśli mój synem miał by wstrząs anafilaktyczny no to nie będę bezsilna. Polecam
napisał/a: kordiano 2013-08-20 13:57
A mi się niedawno podobny Air-o-Swiss zepsuł - na szczęście jest jeszcze na gwarancji. Ale mimo tego jestem zadowolony z tego jak działa.
napisał/a: cheryl32 2013-09-25 13:48
Przy takim typie alergii raczej chodzi o oczyszczanie powietrza, jak wspominali przedmówcy. My też niedawno dowiedzieliśmy się o alergii synka i cały czas szukamy różnych metod, żeby zapewnić małemu komfortowe oddychanie. Ostatnio brzdąc czuje ulgę, gdy aplikuję mu do nosa sterimar baby. Ta woda morska pozbywa się alergenów z nosa i maluch może komfortowo nabierać powietrze. Jest bardzo skuteczna :)
napisał/a: annetta28 2014-09-19 20:48
Lepszy od zwykłych nawilżaczy jest ultradźwiękowy, bo sprawia, że kropelki wody są mniejsze, więc powietrze w pomieszczeniu nie jest ani zbyt suche ani zbyt wilgotne. Dobry jest ten marki Rivere, który można kupić w https://4kidspoint.pl - cicho pracuje i jednocześnie ładnie wygląda:)