Naturalne kosmetyki a zmarszczki

kaskaxx
napisał/a: kaskaxx 2013-01-17 08:51
Co sądzicie o kosmetykach naturalnych przeciwzmarszczkowych, myślę kupić krem MARILOU BIO tu jest opis:
http://www.sklep.myorganic.pl/MARILOU-BIO-Krem-przeciwzmarszczkowy-Bio-30-ml(3,61,287).aspx
Do tej pory używałam kosmetyków maturalnych ale tylko balsam do ciała, krem do rąk, odżywkę i szampon do włosów i z efektów byłam bardzo zadowolona. Co możecie mi doradzić, a może jakiś zupełnie inny krem?
napisał/a: ewka35 2013-01-17 12:29
Witam,
Nie znam kremu z Twojego linku,i nie wierzę przeciwzmarszczkowym kremom:)
Ja używam obecnie tego i jestem bardzo zadowolona....:
http://www.zielarnia24.pl/2285,sanbios-krem-ze-sluzem-slimaka-50ml.html
Pozdrawiam
napisał/a: vivien3 2013-01-23 12:13
Natura sprzyja skórze ale nie wierzę, by jeden krem zdziałał cud. Na kondycję skóry ma wpływ wiele czynników - pielęgnacja, higiena życia, odżywianie.
napisał/a: rabunia89 2013-08-20 16:36
Zawsze można pójść na jakiś zabieg, ale szczerze mówiąc nie polecam. Mnie żaden zabieg z Opola nic nie dał. Dopiero krem odbudowujący HB dał fajne rezultaty.
napisał/a: momo12 2013-08-21 14:57
Nigdy nie kupowałam naturalnych kosmetyków. Słyszałma jednak, że trzeba je szybko zużyć,bo mogą sie popsuć.
napisał/a: agrestowa 2013-11-09 21:32
Nie do końca tak jest jak piszesz. Jeśli przechowujesz te kosmetyki tak, jak powinny być przechowywane to i posłużą Ci odpowiednio długo. Sama używam Phenome Active i muszę powiedzieć, że te kremy są bardzo wydajne. Odrobina wystarczy, żeby nałożyć go w odpowiedniej ilości na buzię, szyję i dekolt. Nie traktuję kremu naturalnego jako panaceum na zmarszczki (tym bardziej, że ten mój służy bardziej kompleksowemu nawilżeniu i kontroli nadmiaru sebum), traktuję go przede wszystkim jako dobry sposób na zadbanie, aby nie było ich więcej niż już mam :) Wiele kremów, których używamy zapewnia szybki, widoczny efekt z uwagi na obecność syntetyków czy silikonów. Ja wolę działanie powolne, za to skuteczne. Pomijam takie oczywistości jak unikalny, specjalnie dobrany skład w kosmetykach naturalnych, bo o tym wszystkie wiemy. No... ja jestem oczarowana :)