natrectwa oduczyly mnie marzen

napisał/a: pogubiona18 2010-12-05 21:14
hej mam19 lat ,od 10 okolo lat mam problemy emocjonalny lęki wszelkiego rodzaju,oraz natrectwa.powody sa rozne.Co do lękow w kontaktach zludzmi zdolalam sie przywyczaic i nauczyc zyc mimo tego duzo gorsze sa natrectwa...bywaly na tle uczuciowym seksualnym religijnym.Naprawde wiele rzezcy potarfilam sobie wmowic.Po maturze mialam plany co do studiow ,mialam w tym roku poprawiac mature i isc na wymarzone studia..Aw tym poszlam na cokolwiek.Srednia uczelnia ,srednio laczy sie toz moimi zainteresowaniami..ale kompletnie jestem w rozsypce i nie wiem czego chce ,jest mi praktyzcznie wszystko jedno jakie studia skonzce.Osttanio przez kilka miesiecy mialam natretne mysli i wszystko ograniczylam do minimum ;wszystkie marzenia...o ile je jeszc e wogole mam!:(
pragne tylko bezpieczenstwa..takiego w duchu ,spokoju wewnetrznego bo nerwica mi miesza ciagle.I psuje moje wczesniejsze marzenia.Mam 19 lat duzo jeszc eprzede mna..i nie chcilabym tych szans marnowac...ale inaczej nei potrafie.Dlaczego ja nie mam marzen i mi jest wszystko jedno?:/
jeszcze w tamtym roku patrzylam z entuzjazmem w prszyszlosc a teraz brak slow.Czuje albo niepokoj albo obojetnosc.:(
napisał/a: k23 2010-12-10 18:57
sprawdz pw