Nastolatek,a długotrwałe problemy z erekcją.

napisał/a: kuuubek 2014-01-05 02:04
Witam,
od ponad roku zauważyłem u siebie brak erekcji z rana,a od ok. 2 miesięcy osiągnięcie wzwodu występuję zdecydowanie rzadziej i jest on,wg. mnie słabszy. Konsultowałem się w tej sprawie z urologiem,ale odesłał mnie mówiąc,że to raczej normalne w moim wieku i przejdzie(inkasując przy okazji 100 zł,mimo braku jakiegokolwiek badania i poczułem się bardziej spławiony,niż usatysfakcjonowany). Teraz,aby osiągnięcie wzwodu(zwłaszcza pełnego) przeze mnie bez stymulacji penisa dłonią jest prawie niemożliwe,a i tak nie zawsze osiągam pełen wzwód. Prowadzę zdrowy tryb życia,uprawiam dużo sportów,dobrze się odżywiam,dużo śpię i nie przeżyłem jakichś intensywnych stresów w ostatnim czasie,mimo to wielokrotnie podczas sytuacji intymnych (o dziwo na trzeźwo,rzadziej dostaje wzwód,niż pod wpływem alkoholu) nic się nie dzieje... proszę o szybką pomoc,bo mimo, iż na razie jestem w miare optymistycznie nastawiony to co raz bardziej się tym stresuje.

PS Uprzedzam pytanie - mam 17 lat.
napisał/a: Sławomir K. 2014-03-24 11:23
może skonsultuj się z psychologiem? albo psychoseksuologiem? ewentualnie z innym urologiem?