narośle na kolanie

napisał/a: Krzychu1987 2006-11-15 12:43
Witam!!!Mam takie pytania a minowicie moja kolezanka ma jakies narośle na kolanie czy to moze byc cos powaznego????Prosze o odpoeidz
napisał/a: fox2 2006-12-22 23:04
Wiatm serdecznie jesli chodzi ci o taka bulwe pod kolanem mam cos podobnego...najczescie jwynika to z przeciazenia jakie naklada sie na kolano w chwili kiedy cialo najbardziej rozwija sie....w zyciu mlodego sportowca i kazdego czlowieka jest taka chwila ze w krotkim odstepie czasowym bardzo rosniemy i i jelsli ciezko trenujemy w wieku 14 15 lat powinnismy przestac uprawiac sport na 2 miesiace poniewaz cialo w pelni sie rozwinie i nie wystapia zadne dolwgliwosci zeiazne z naroslami..bylem u lekarza nie podma tutaj dokladnie nazyw...ale jest to obrod schlafera czy (podobnie)jesli uprawia sport powinna jak najszybciej zglosic sie do specjalisty ortopedycznego...napewno nie lekarza rodzinnego czy ten miejskiego szpitalu bo to uwierzcie mi nie ma sensu..jesli ma sie problem z kolanem nie ma co ryzykowac u zwyklych lekarzach trzeba zglosic sie do specjalisty ktory tylko i wylacznie zajmuje sie takimi sprawami....bylem u lekarza w szpitalu nie podwazalem jego decyzji...lecz gdy pojechalem do katowic do specjalisty dowiedzialem sie ciekaweych rzeczy duzo wiecej rzeczy....pozdrawiam i zycze weolych swiat