Narośl w przełyku uwypuklająca się ku nasadzie języka

napisał/a: basajewicz 2011-09-20 19:59
Witam, mam ogromny problem który mam nadzieje ktoś pomoze mi rozwiązać. Mianowicie miałem 2 lata temu kłopoty z przełykaniem pokarmów odczuwałem dyskomfort podczas spozywania posiłków, udałem się do lekarza i wybłagałem gastroskopie w celu sprawdzenia czy nic tam nie mam. Wyszło poprawnie że nic się tam nie znajduje i zostałem odesłany do domu z antybiotykiem na refluks...
Odczuwam ciągle problemy z przełykaniem ale nie byłem już nigdzie z moim problemem dalej. Mam powiększone węzły chłonne szyjne dość małe i podrzuchwowe. Dzisiaj przeraziłem się okropnie kiedy to sprawdzałem przed lusterkiem moje gardło i zamiast zapaskudzonego gardła ujrzałem jak coś mi wystaje lekko z gardła... okazala się to narośl, włożyłem rękę w rękawiczce powstrzymując odruch wymiotny i moge opisać w jakim miejscu się znajduje narośl i mniej więcej jak wygląda. A więc narośl kiedy sie wysile żeby ją było widać tzn. pomanewruje językiem tak żebym miał przed lusterkiem widok dobry to widać sam czubek i ma kolor jasny różowy... sięgając palcem w głąb gardła i przełku chyba również czuć niestety jakieś zgrubienia. Nie wiem może to były guzy, nie wiem natomiast dokładnie gdzie wyrasta ta narośl ale jest po tej stronie co język i tak samo jak język ma jakby na końcu spiczaste zakończenie... to zakończenie widziałem na własne oczy właśnie. Martwię się tym niezmiernie bo jezeli okaze się to nowotworem to mam krotki czas przed sobą z racji że choroba jest już zaawansowana, czekam na jakąś wypowiedź fachowca w tej dziedzinie, wybralbym się do lekarza ale przebywam za granicą, dodam ze mam tylko 20 lat ...
Bardzo proszę kogoś o zabranie głosu, będę naprawdę wdzięczny