Narośl w miejscu zatoki

napisał/a: Elza96 2017-02-21 20:42
Witam serdecznie,
od kilku lat borykałam się z powracającym bólem zatok. Jakieś 2msc. temu skończyłam kurację: 3 antybiotyki doustne - jeden po drugim, 1 antybiotyk podany w zatokę i 2 razy przeprowadzona punkcja. Otrzymałam już nawet skierowanie na założenie drenu, ale ból ustąpił i od tego czasu jest spokój. Kilka dni temu trafiłam do dentysty, w jednym zębie, w którym kiedyś miałam plombę zrobiła się mała dziurka, znajoma dentystka stwierdziła, ze trzeba ją wymień. Po wymianie przed kilka dni bolał mnie ząb, wróciłam na dentystyczny fotel, po czym zrobiono mi zdjęcie, tego i bocznych zębów (szczegółowe i bardzo małe), dentystka zauważyła, że jakby coś nachodziło na ten chory ząb i wysłała mnie do zdjęcia panoramicznego (załącznik). Dodam, że chory ząb jest po tej samej stronie (lewej) co wcześniej chora zatoka. Aktualnie dostałam lekarstwo do zęba i ból ustąpił. Jednak zdjęcie trochę mnie nie pokoi. Co to może być, ta narośl? Nie znam sie, ale zatoka jakby była w swoim miejscu... Obawiam sie najgorszego. Błagam o pomoc...