Naprężone sciegno szyjne , bol miesnia MOS

napisał/a: AniaWadol 2014-11-05 18:45
Witam. Moj problem polega na naprezonym sciegnie z prawej strony szyi. Na poczatku myslalam , ze to zyla , ale sama doszlam do tego , ze to jednak sciegno , a lekarz powiedzial ze to naprezony miesien (sciegno).Wygladem przypomina naprezony sciegna dloni ( kazdy pewnie wie jak wygladaja :) ). Najbardziej napiete jest ono u podstawy szyi , stad troszke obawialam sie ze to zyla ( nad obojczykiem ) . W dodatku zauwazylam , ze przechodzi tak jakby przez miesien MOS i wlasnie w tym miejscu jest lekkie zgrubienie ( wtedy jak zrobie taki ruch szyja( jakbym ja napiela) to widac , ze w miejscu miesnia MOS , z praawej strony jest on bardziej wypuklony , z lewej normalnie. Mam to juz z 2 tygodnie , wczesniej przy polykaniu sliny czulam wlasnie w tym miejscu dyskomfort , teraz pozostalo napiete sciegno. Nie przypominam sobie jakis urazow , nadwyrezen itp.
Fakt zyje w ogromnym stresie ostatnio , mam poloroczne dziecko , ktore ciagle nosze ale nie ukrywam ze troszke sie zaniepokoilam tym sciegnem. Jesli to wogole sciegno jest... :)

Jakies sugestie drodzy forumowicze ? pozdrawiam serdecznie.