napletek przyrośnięty do żołądźa?

napisał/a: enigmen 2012-07-27 21:45
witam. Mam 16 lat i dopiero zwróciłem na to uwagę. Chodzi o to , że napletek jest przyrośnięty skórą do żołądźa, jest to niewielka ilość skóry. Na dodatek napletek nie schodzi mi z żołądźa nie wiem czy jest to ze sobą powiazane. I teraz kluczowe pytanie. Czy to jest normalne ze mój napletek jest przyrośnięty?
napisał/a: ~Anonymous 2012-07-27 22:08
Jest to stulejka tutaj trzeba byłoby odwiedzić chirurga w tym wypadku dziecięcego lud udać się do urologa z rodzicem ze względu na to ,że nie jesteś pełnoletni.
napisał/a: enigmen 2012-07-27 22:16
a co może zrobić z tym chrurg? Na Paru forach czytałem ze stulejke należy0"leczyć"obrzezaniem . Czy są jeszcze jakieś sposoby? Obawiam się bólu żołądźa po obrzezaniu.
napisał/a: ~Anonymous 2012-07-27 22:25
Najpierw trzeba umówić się z rodzicem na wizyte u specjaliste wyżej wymienionych zapewne lekarz rozpozna jaki jest rodzaj tej stulejki bo mamy pełną i niepełną po czym pewnie będzie wykonany zabieg.
Trzeba go wykonać ze względu na dolegliowści, które za sobą niesie stulejka- częste infekcje dróg moczowych do tego pojawiającymi się częstymi stanami zapalnymi żołędzia.
napisał/a: enigmen 2012-07-27 22:32
czy mam to zrobić teraz czy mogę zrobić to później. Dodam, ze teraz biorę antybiotyk ponieważ w badaniu moczu wykryto u mnie za dużo czerwonych krwinek. Czy może być to powiazane? i czy mam o stulejce powiadomic lekarza prowadzącego. I jeszcze dodam ze lekarz poinformował mnie ze jeżeli antybiotyk nie pomoże, sam skieruje mnie do poradni urologicznej więc jeśli mu nie powiem a krwinki nie zmaleją lekarz się dowie.
napisał/a: ~Anonymous 2012-07-27 22:37
Pewnie jest to powiązane bo jak wcześniej pisałam stulejka będzie powodować infekcje układu moczowo-płciowego także z tego co piszesz duża liczba czerwonych krwinek(erytrocyty) sugerują o infekcji .Czy możesz wkleić lub przepisać wyniki ogólnego badania moczu?Czy został zalecony posiew bakteriologiczny moczu?
napisał/a: enigmen 2012-07-27 22:41
niestety nie mam takowych lekarz wziął je do mojej karty z przychodni. Ale pamietam ze ilość erytrocytów po 1 badaniu w "polu widzenia" wynosiła 10-15 po 2 badaniu wynosiły 5-10. w sumie chyba mam te badania u mamy na mailu. Ale dopiero jutro będę mógł wysłać.
napisał/a: ~Anonymous 2012-07-27 22:46
Tak powstała infekcja.Jakie leki zostały przepisane? I czy odczuwasz jakieś dolegliwości ,np: ból podczas oddawania moczu,pieczenie ,szczypanie?Zapewne stulejką będzie można się zająć dopiero po wyleczeniu infekcji.
napisał/a: enigmen 2012-07-27 22:50
antybiotyk trimesan i lek bez recepty rowatinex. Przy oddawaniu moczu nie ma nic złego. Żadnego pieczenia szczypania.
napisał/a: ~Anonymous 2012-07-27 22:54
Ogólnie szkoda,że przy tak dużych ilościach czerwonych krwinek nie zostałeś skierowany na posiew bakteriologiczny moczu.
napisał/a: enigmen 2012-07-27 22:57
z badań wynika ze erytrocyty się zmniejszyły. Leki brałem tydzień. Teraz lekarz przedłużyl leczenie na 2tyg. czyli biorę je od wtorku.
napisał/a: ~Anonymous 2012-07-27 23:02
Skoro nie masz nieprzyjemnych dolegliwości to dobrze skoro leki pomagają i lekarz przedłużył kuracje ,więc dokończ ją do samego końca i znów wykonaj badanie kontrolne no i trzeba udać się na kontrole w sprawie stulejki