Napletek nie schodzi z żołędzia podczas wzwodu.

napisał/a: kajo0011 2014-11-08 21:45
Witam. Mam pewien problem który jest trochę irytujący, nie jest to problem ze stulejką, chodzi o to że podczas wzwodu żołądź się nie odkrywa tylko zostaje na nim napletek, muszę go zsunąć ręcznie, w rowek zażołędny. Podczas seksu jest to trochę irytujące ponieważ gdy zsunę już napletek w rowek zażołędny, i założę prezerwatywę, to podczas penetracji napletek wyskakuję z rowka i cały żołądź jest zakryty. Czy da się to jakoś wyleczyć, usunąć chirurgicznie, ile kosztuje taki zabieg i ile trwa leczenie?
napisał/a: ~Anonymous 2014-11-10 08:38
Ile masz lat? skad pewnosc ,ze nie jest to stulejka? opisywany problem jednak na nia wskazuje i jednak bez urologa sie nie obejdzie aby to potwierdzil
napisał/a: wikam2 2014-11-10 11:42
Asia ja też się zastanawiałam skąd ta pewność, ale w necie na podobne zapytanie jest odp. lekarska że takie coś nie spełnia wytycznych stulejki czy stulejki niecałkowitej. Doczytałam czegoś o ... napletku ale jakim to zapomniałam :/
No niemniej sama jestem ciekawa co to jest! :)
napisał/a: ~Anonymous 2014-11-10 22:17
Kamila wiesz dobrze ,ze w necie mozna "wynalezc" sobie rozne schorzenia nawet bardzo podobne do naszych objawow ,ale tak wcale byc nie musi.....Jesli faktycznie kajo0011 byl u lekarza i wykluczyl stulejke to mozna szukac innych przyczyn.
napisał/a: kajo0011 2014-11-11 21:13
Mam 19 lat. Stulejki nie mam ponieważ nie mógłbym ściągnąć lub czół bym ból, podczas ściągania napletka podczas wzwodu. Jak pisze na wikipedi(wiem wiem jakie tam są informację) "Podczas wzwodu w prawidłowych warunkach napletek zsuwa się, odsłaniając bogato unerwioną żołądź." u mnie właśnie tak nie ma, muszę zsuwać go sam. Jest tak jak by za dużo skóry, nie wiem jak to opisać.
napisał/a: ~Anonymous 2014-11-12 23:46
Byc moze tak jest ,ale bez badania nic nie mozna ocenic ,potwierdzic ,wykluczyc ,doradzic inne opcje ,dlatego dla wlasnego spokoju udaj sie do urologa i bedzie wiadomo czy jest ona czy tez nie